GetBucks Kenija (Finclusion grupa) maina zīmolu uz TrustGro

GetBucks Kenija (daļa no Finclusion grupas) ir mainījusi nosaukumu uz TrustGro. Zīmols atspoguļo izmaiņas stratēģiskajā virzienā un jauno uzņēmuma misiju – palīdzēt uzlabot klientu dzīves kvalitāti, izmantojot vienkāršus, ērtus un piemērotus finanšu pakalpojumus.

TrustGro klientiem piedāvās vienkāršus, labi izskaidrotus risinājumus un ērtu pieejamību. Papildus tam uzņēmums nodrošinās, ka tā risinājumi tiek atbilstoši pielāgoti klientiem.

TrustGro izmanto disciplinētu pieeju šīs misijas izpildei, lai sasniegtu plašāku vīziju: izveidot ekosistēmu, kurā cilvēki un organizācijas var piekļūt finanšu risinājumiem, kas viņiem palīdzētu sasniegt vēlamos mērķus. Vide, kurā uzņēmums īstenos savu misiju un vīziju atspoguļo šādas vērtības: cilvēki, komandas darbs, inovācijas un integritāte.

Par Finclusion grupu:

Finclusion grupas misija ir uzlabot finansiālo integrāciju Āfrikas tirgos, sniedzot uz tehnoloģijām balstītus finanšu pakalpojumus, veicot investīcijas īpašās situācijās un īstenojot metodiskus pavērsienus, kurus atbalsta talants, kapitāls un tehnoloģijas. Finclusion grupa šobrīd darbojas Dienvidāfrikā, Svazilendā, Namībijā, Kenijā un Tanzānijā. Tās operatīvās institūcijas piedāvā nenodrošinātus patēriņa aizdevumus un apdrošināšanas produktus ar privāto klientu un mikro, mazo un vidējo uzņēmumu starpniecību.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner