GetBucks odpověděl na Vaše dotazy z webináře!

Na začátku dubna 2018 se GetBucks připojil k našemu živému webináři, kde hostující řečníci ze společnosti – CEO společnosti GetBucks, Tim Nuy a finančního ředitele Fernando Oltra – odhalili některé nové investiční příležitosti, které společnost nabídne investorům na Mintos. A to včetně vzrušujícího odhalení, že GetBucks nabídne na tržišti investiční příležitosti v Amerických dolarech! Některé otázky na webináři zůstali nezodpovězeny vzhledem k časovému omezení, nicméně odpovědi na ně si můžete nyní přečíst níže:

Co se stane s mojí půjčkou s garancí zpětného odkoupení, pokud GetBucks zbankrotuje?

Všechny právní subjekty GetBucks, které poskytují půjčky, jsou nakonec dceřiné společnosti ve skupině MyBucks, která by zasáhla v případě problému na úrovni dcer, ač je takový problém jakkoli nepravděpodobný.

Měny menších ekonomik tíhnout k tomu být více nestabilní než EUR nebo USD – jak zohledňujete měnové riziko?

Na Mintos nahráváme půjčky v USD nebo EUR a ujistíme se, že naše marže z úroku na poskytnuté půjčce pokryje měnové riziko.

Jaké je průměrná úroková míra, kterou GetBucks požaduje u půjčky v jednotlivých státech?

Rozpětí je široké. Krátkodobé půjčky mohou být mezi 10-30 % za týden nebo měsíc, jednoduše zahrnutím nákladů spojených s poskytnutím půjčky. Dlouhodobé půjčky budou od 30 % p.a. v místní měně.

Jste zajištění proti měnovému riziku?

Jsme částečně zajištěni a naše dlouhodobá strategie je využít co nejvíce financování v lokální měně, jak jen to bude možné, abychom naše aktiva a závazky spárovali.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner