GetBucks piedāvā jaunas investīciju iespējas Botsvānā

06.12.2017

mintosblog

Pateicoties GetBucks, mūsu pirmajam aizdevumu izsniedzējam no Āfrikas, Mintos aizdevumu tirgū tagad ir vēl plašākas investīciju iespējas Botsvānā. Papildus īstermiņa aizdevumiem investori turpmāk varēs investēt arī GetBucks Botsvānā izsniegtos patēriņa kredītos ar ilgāku atmaksas periodu.

GetBucks Botsvānā izsniegtajiem patēriņa kredītiem ir viens no tirgū zemākajiem saistību neizpildes rādītājiem. Tas tiek panākts, izmantojot īpašas vienošanās, kas kredītdevējam ļauj ikmēneša maksājumus atskaitīt pa tiešo no aizņēmēja algas.

GetBucks patēriņa kredītus Botsvānā izsniedz divi meitasuzņēmumi: GetBucks Botswana un TU Employee Benefits (Proprietary) Ltd. Abiem meitasuzņēmumiem ir īpašas vienošanās ar darbinieku arodbiedrībām – GetBucks Botswana ir vienošanās ar Botsvānas valsts iestāžu darbinieku arodbiedrību, savukārt TU ir vienošanās ar Botsvānas skolotāju arodbiedrību.

Aizņēmēji, kas piesakās aizdevumam kādā no meitasuzņēmumiem, šos līdzekļus izmanto personisku tēriņu vai ar izglītību saistītu izmaksu segšanai. Lielāki aizdevumi tiek izmantoti mājokļa un saimniecības ēku remontam, kā arī liellopu iegādei ganāmpulkiem.

Mintos tirgū tagad ir iespējams investēt šajos Botsvānā izsniegtos GetBucks aizdevumos robežās no EUR 82 līdz EUR 40 740 ar atmaksas termiņu no 6 līdz 36 mēnešiem. Paredzams, ka investoru neto peļņa gadā sasniegs 11-13%.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, GetBucks piedāvās atpirkšanas garantiju. Vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. GetBucks Botswana un TU saistību izpildi garantēs MyBucks grupa.

2011. gadā dibinātais GetBucks ietilpst Frankfurtes biržā kotētā finanšu tehnoloģiju uzņēmumā MyBucks. Grupa darbojas 12 valstīs trijos kontinentos: Āfrikā, Eiropā un Austrālijā. Izmantojot dažādus zīmolus, uzņēmums klientiem piedāvā nenodrošinātus patēriņa kredītus, maksājumu risinājumus, kā arī apdrošināšanas produktus.

TU dibināts 2012. gadā, un tas ir piešķīris aizdevumus 27 miljonu eiro apmērā. GetBucks Botswana arī izveidots 2012. gadā, un tas aizdevumos ir izsniedzis astoņus miljonus eiro. GetBucks Botsvānā ir trīs meitasuzņēmumi: Cashcorp, GetBucks Botswana un TU. Kopā tie ir piešķīruši aizdevumus 35.3 miljonu eiro apmērā.

MyBucks ieņēmumi pēdējo četru gadu laikā ir strauji auguši, uzņēmuma fiskālā gada beigās 2017. gada jūnijā sasniedzot 62.2 miljonus eiro. Aizvadītā gada laikā grupas peļņa no pamatdarbības palielinājās par 30%, sasniedzot 14.5 miljonus eiro.

GetBucks Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2017. gada jūnijā, sākotnēji investīcijām piedāvājot Polijā izsniegtus īstermiņa patēriņa kredītus. Botsvānā izsniegtus aizdevumus uzņēmums sāka piedāvāt 2017. gada augustā. Izmantojot Mintos, ir finansēti GetBucks aizdevumi divu miljonu eiro apmērā.

Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries atjaunināt tā iestatījumus, lai iekļautu GetBucks Botsvānā izsniegtos ilgtermiņa aizdevumus, tādējādi gūstot maksimālo labumu no šīs iespējas!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums