GoCredit palielina finansējuma drošību Mintos aizdevumu tirgū

2021.gada 13. augustā mēs informējām par GoCredit pievienošanos Mintos aizdevumu tirgum, un tagad ar prieku ziņojam, ka esam panākuši vienošanos par ģenerāluzticības struktūru ar kredītu izsniedzēju.

Līdz ar to GoCredit ir otrais uzņēmums Mintos aizdevumu tirgū (kopā ar Alivio Capital), kam ir šāds unikāls drošības mehānisms. Kā iepriekš tika ziņots, sākotnējais nodrošinājums ietvēra tiešu aizdevuma cesiju, kā arī ķīlas tiesības pār Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem aizdevumiem, kas izveidota par labu Mintos investoriem. Jaunā struktūra paredz arī trešās puses trasta sniedzēju, kas nodrošina naudas plūsmas, un Mintos būs pirmā puse, kas saņems maksājumus par konkrētiem aizdevumu līgumiem.

Tādējādi, piemēram, GoCredit saistību neizpildes gadījumā visi aizņēmēju veiktie maksājumi tiktu novirzīti Mintos investoriem, un tikai pēc tam atlikušās summas tiktu novirzītas kredītu izsniedzējam.

"Mūsu uzņēmuma pamatā ir pārredzamība, un šāda veida attiecības gribam izveidot arī ar Mintos investoriem. GoCredit procesus uzrauga virkne aģentūru, un mēs esam izveidojuši arī trešās puses uzraudzītu trastu, tāpēc investori var būt droši, ka naudas plūsma prioritāri nonāks pie viņiem."

Federico Diaz, GoCredit vadītājs

Ņemot vērā uzlaboto struktūras drošību, sadarbības struktūras apakšrādītājs ir paaugstināts uz 8, un līdz ar to GoCredit kopējais Mintos Risk Score ir paaugstināts uz 7. Tas nozīmē, ka investori tagad var investēt GoCredit aizdevumos ne tikai, izmantojot diversificēto stratēģiju, bet arī konservatīvo stratēģiju. Ja gribi investēt šajos aizdevumos, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, lūdzu, pielāgo savas stratēģijas iestatījumus.

Par GoCredit

GoCredit tika dibināts 2011. gadā, un šobrīd tajā strādā 200 darbinieku. Līdz šim uzņēmums ir izsniedzis vairāk nekā 26 000 algas kredītu un vairāk nekā 9000 tiešā debeta kredītu.

Tiešā debeta aizdevumi ir patēriņa kredīti, kas tiek automātiski ieturēti, tiklīdz aizņēmējs savā bankas kontā saņem algu vai pensiju. Algas kredītu ietur darba devējs (t. i., valsts aģentūra), pirms aizņēmējs saņem savus neto ienākumus, tādējādi novēršot kredīta atmaksas neveikšanas risku.

GoCredit izsniegtajiem kredītiem ir piešķirts Mintos Risk Score 7 (iepriekš 6) ar šādiem apakšrādītājiem: kredītportfeļa sniegums – 6, aizdevumu apkalpotāja efektivitāte – 6, atpirkšanas spēja – 7 un sadarbības struktūra – 8 (iepriekš 6).

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner