Hřejivé zprávy pro studený prosinec: přivítejte GetBucks z Jižní Afriky na Mintos!

Osm měsíců po uvedení půjček od společnosti GetBucks z Keni a Zambie na Mintos tržiště, společnost rozšiřuje svoji nabídku na platformě Mintos dalšími investičními příležitostmi pro naše globální investory: spotřebitelskými úvěry z Jižní Afriky od GetBucks.

Společnost GetBucks již umisťuje na Mintos půjčky poskytnuté v Polsku, Keni, Zambii a Botswaně. Společnost je divize MyBucks, v Lucembursku sídlící společnosti kotované na Frankfurtské burze cenných papírů. MyBucks je průkopník poskytování finančních služeb na Africkém kontinentu a podniká v 11 afrických zemích. Společnost GetBucks začala svoje podnikání v Jižní Africe v roce 2011 a po celou dobu zažívá exponenciální růst půjček a ostatních produktů, což je zapříčiněno zaměřením na FinTech a skvělý zákaznický servis.

Co můžete očekávat od GetBucks?

Spotřebitelské úvěry od GetBucks z Jižní Afriky jsou dostupné na Mintos v EUR v rozpětí od 30 EUR po 1 300 EUR. Společnost nabízí Mintos investorům roční úrokovou sazbu 12 %.

Jako svoji kůži ve hře si GetBucks ponechá na rozvaze 5 % z každé půjčky umístěné na Mintos tržiště. GetBucks spotřebitelské úvěry z Jižní Afriky jsou s garancí zpětného odkoupení.

GetBucks SA je registrována jako poskytovatel financování u National Credit Regulator (NCR) a je považována za zodpovědného poskytovatele půjček. GetBucks SA dodržuje striktní proces hodnocení žádosti o půjčku a kreditního hodnocení, které zahrnuje vlastnoručně vyvinutý systém kreditního rozhodování a hodnotící technologie, stejně tak konzervativní pravidla dostupnosti půjčky pro klienta.

GetBucks má na Mintos tržišti nesplacené úvěrové portfolio více než 13 milionů EUR. Pokud přijde na zákazníku GetBucks SA, tak průměrný věk je 37 let a průměrná výše půjčky je 413 EUR s průměrnou délkou splácení 11 měsíců (RPSN je 60 %).

 

Photo source: corporate.mybucks.com

Umělá inteligence a rozvojové trhy

MyBucks je vedoucí FinTech společnost, která poskytuje finanční produkty a služby pomocí technologií a přináší nové možnosti svým zákazníkům z 13 států napříč Afrikou, Evropou a Austrálií. MyBucks poskytuje komplexní finanční služby a produkty pomocí inovativní finanční technologie a mezinárodně uznávané umělé inteligence. Jejich silná pozice v Subsaharské Africe je potvrzením strategie společnosti růst a zkoumat potenciál rozvojových trhů.

Společnost MyBucks s více jak 1 200 zaměstnanci poskytla od roku 2011 přes 1,3 milionu půjček v hodnotě přesahující 500 milionů EUR.

V roce 2017 MyBucks získala Evropské FinTech ocenění za Finanční inkluzi a nedávno v roce 2018 vyhrála cenu FinTech řešení roku v Lucemburských finančních cenách.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner