ID Finance investīcijām piedāvā Gruzijā izsniegtus aizdevumus eiro valūtā

ID Finance investīcijām Mintos tirgū piedāvā Gruzijā izsniegtus patēriņa kredītus eiro valūtā (EUR). Šie aizdevumi ir tie paši kā jau tagad aizdevumu tirgū izvietotie ID Finance Gruzijā izsniegtie aizdevumi Gruzijas laros (GEL), bet Tavai ērtībai tie tiks piedāvāti arī EUR.

“Gruzija piedāvā plašas biznesa iespējas. Tajā dzīvo aptuveni četri miljoni cilvēku, un tuvāko gadu laikā tās finanšu tehnoloģiju industrijā ir sagaidāma liela izaugsme. Ar šo soli mēs investoriem esam novērsuši EUR valūtas risku. Fakts, ka ID Finance ieņēmumi kopš 2017. gada sākuma ir pieckārtīgi palielinājušies, investoriem sniedz pārliecību par augstu rentabilitāti un investīciju drošību,” komentē ID Finance vadītājs un līdzdibinātājs Boriss Batine.

ID Finance Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Gruzijā izsniegtie aizdevumi ir vidēji EUR 1000 lieli un ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Investoriem piedāvātā vidējā neto peļņa no EUR aizdevumiem sasniegs 11% gadā.

Vidusmēra ID Finance aizņēmējs Gruzijā ir izglītots 35 gadus vecs vīrietis. Viņš ir precējies un audzina bērnu. Viņam pieder māja vai dzīvoklis, viņš strādā pilna laika darbu un nopelna par 10-15% vairāk nekā vidusmēra Gruzijas iedzīvotājs.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, ID Finance piedāvās atpirkšanas garantiju. Vismaz 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Kopš sadarbības uzsākšanas ar Mintos 2017. gada martā, ir tikuši finansēti aizdevumi vairāk nekā 10 miljonu eiro apmērā. ID Finance līdz šim ir izsniedzis 1.3 miljonus aizdevumu 300 miljonu ASV dolāru apmērā. 2017. gada pirmajos desmit mēnešos ID Finance izsniedza aizdevumus 152 miljonu ASV dolāru apmērā un ieņēmumos guva 100 miljonus ASV dolāru, kas ir par 93% vairāk nekā iepriekšējā periodā. Uzņēmums ir strādājis ar peļņu kopš 2015. gada.

2012. gadā dibinātais ID Finance ir lielākais tiešsaistes aizdevējs patērētājiem NVS reģionā un viens no vadošajiem šīs jomas uzņēmumiem Eiropā. ID Finance ir vairāk nekā 4.2 miljoni reģistrēto klientu. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Barselonā, un tas darbojas Spānijā, Kazahstānā, Gruzijā, Polijā, Krievijā, Meksikā un Brazīlijā. ID Finance patlaban īsteno savus ģeogrāfiskās paplašināšanās plānus un ieiet jaunos Latīņamerikas tirgos.

Izmanto iespēju investēt ID Finance Gruzijā izsniegtos aizdevumos eiro valūtā. Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus!

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner