ID Finance investīcijām piedāvā jaunus aizdevumus Gruzijā

ID Finance ir paplašinājis investīciju iespējas Mintos aizdevumu tirgū, pievienojot tam sava Gruzijas zīmola Solva izsniegtos patēriņa kredītus. Solva ir ID Finance pilnībā piederoša filiāle Gruzijā. Kopš darbības uzsākšanas 2016. gada beigās tā ir izsniegusi 28 000 aizdevumu 12 miljonu eiro apmērā.

ID Finance pievienojās Mintos 2017. gada martā, investoriem piedāvājot iespēju investēt Spānijā izsniegtos nenodrošinātos patēriņa kredītos.

“Mēs esam priecīgi paplašināt sadarbību ar Mintos aizdevumu tirgu. Solva ir novatorisks produkts globālajā tiešsaistes kreditēšanā. Tas tika izstrādāts prime klientu segmentam un piedāvā ļoti pievilcīgus aizņemšanās nosacījumus. Solva piedāvātie aizdevumi ir ļoti līdzīgi ierastajiem banku aizdevumiem, taču ar lielāku fokusu uz caurskatāmību, vienkāršību un ērtību. Pateicoties mūsu tehnoloģiskajiem jauninājumiem un efektīvam biznesa modelim, mēs varam piedāvāt augstu gada neto peļņu investoriem,” uzsver ID Finance līdzdibinātājs un vadītājs Boriss Batins.

ID Finance Mintos aizdevumu tirgū izvietos Gruzijā izsniegtus aizdevumus vidēji EUR 1000 apmērā ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Investoriem būs iespēja investēt gan Gruzijas laros, gan arī eiro. Piedāvātā vidējā neto peļņa investoriem sasniegs 16% gadā.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, aizdevumu izsniedzējs piedāvās atpirkšanas garantiju. 2017. gada jūlijā Solva ienākumus nenesošu aizdevumu īpatsvars bija 4%.

Vismaz 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma ID Finance paturēs savā bilancē kā līdzdalību aizdevumā.

Solva galvenais jauninājums ir tā unikālā kredītspējas vērtēšanas sistēma. Tā ir balstīta uz mašīnmācīšanos, iespējamu risku novērtēšanas metodēm, vairākām meklēšanas tehnoloģijām, lieliem datiem un tekstizraci. Sistēma novērtē arī ierīci, kas tiek izmantota pieteikuma aizpildīšanā, un lietotāja rīcību, aizpildot pieteikumu. Šīs metodes ļauj pieņemt pozitīvu lēmumu par aizdevumu izsniegšanu lietotājiem, kuriem banku aizdevumi parasti tiek liegti.

ID Finance ir strauji augošs datu zinātnes, kredītspējas novērtēšanas un digitālo finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas ievieš finanšu tehnoloģijas jaunietekmes tirgos. Uzņēmums tika dibināts 2012. gadā. Patlaban tas ir lielākais tiešsaistes aizdevējs patērētājiem NVS reģionā un viens no vadošajiem šīs jomas uzņēmumiem Eiropā. ID Finance galvenais birojs atrodas Barselonā. Uzņēmums darbojas Spānijā, Kazahstānā, Gruzijā, Polijā, Krievijā un Brazīlijā, un tuvākajā nākotnē plāno apgūt arī Latīņamerikas reģionu.

ID Finance ir vairāk nekā 3.8 miljoni reģistrētu klientu, un līdz šim ir izsniegti vairāk nekā

1.126 miljoni aizdevumu 240 miljonu ASV dolāru apmērā. 2016. gadā ID Finance izsniedza aizdevumus 92 miljonu ASV dolāru apmērā un ieņēmumos guva 68 miljonus ASV dolāru, kas ir par 222% vairāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmums ir strādājis ar peļņu kopš 2015. gada.

ID Finance ir saņēmis augstu novērtējumu nozarē, tai skaitā vairākus prestižus apbalvojumus. 2017. gadā žurnāls Global Banking & Finance Review to nodēvēja par 2017. gada visstraujāk augošo alternatīvo finanšu uzņēmumu Eiropā.

Investē ID Finance piedāvātajos jaunajos aizdevumos un pievieno ID Finance Gruzijā izsniegtos aizdevumus savam Auto Invest portfelim!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner