ID Finance investīcijām piedāvā Kazahstānā izsniegtus aizdevumus

ID Finance tagad Mintos aizdevumu tirgū izvieto arī sava Solva zīmola Kazahstānā izsniegtos patēriņa aizdevumus eiro (EUR) un Kazahstānas tengēs (KZT), tādējādi vēl vairāk paplašinot investīciju iespēju klāstu. Šis ir papildinājums jau šobrīd investīcijām pieejamajiem Gruzijā un Spānijā izsniegtajiem ID Finance aizdevumiem.

Solva Kazakhstan specializējas tiešsaistes patēriņa kredītu izsniegšanā privātpersonām un maziem un mikro uzņēmējiem. Uzņēmums aizņēmējiem piedāvā ātru pieeju līdzekļiem – tiešsaistē pieejamo pieteikumu var aizpildīt mazāk nekā astoņu minūšu laikā, un lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts uzreiz. Kopš tā izveides 2016. gadā uzņēmums ir izsniedzis vairāk nekā 6100 aizdevumu aptuveni četru miljonu eiro apmērā. Solva Kazakhstan darbību regulē Kazahstānas Centrālā banka. ID Finance grupai pilnībā pieder divi kreditēšanas uzņēmumi, kas darbojas Kazahstānā: Solva Kazakhstan un MoneyMan Kazakhstan.

Kazahstānā izsniegtie Solva Kazakhstan aizdevumi, kas tiek izvietoti Mintos, ir vidēji EUR 650 lieli. No uzņēmuma EUR valūtā piedāvātajiem aizdevumiem Tu vari sagaidīt vidējo neto peļņu līdz 11% gadā, savukārt no KZT aizdevumiem tā būs līdz pat 17% gadā.

Solva Kazakhstan aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, un tie tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām. Turklāt 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē.

2012. gadā izveidotā ID Finance grupa ir pionieris finanšu tehnoloģiju industrijā jaunietekmes tirgos. Tā ir strauji augošs datu zinātnes, kredītspējas vērtēšanas un digitālo finanšu pakalpojumu sniedzējs. ID Finance ir lielākais tiešsaistes aizdevējs patērētājiem NVS reģionā un viens no vadošajiem šīs jomas uzņēmumiem Eiropā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Barselonā, un tas darbojas Spānijā, Kazahstānā, Gruzijā, Polijā, Krievijā, Brazīlijā un Meksikā. ID Finance pētniecības un attīstības centrs atrodas Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Līdz šim grupa ir izsniegusi aizdevumus vairāk nekā 275 miljonu eiro apmērā, un 2017. gada 31. decembrī tās neto aizdevumu portfelis bija aptuveni 77 miljonu ASV dolāru.

ID Finance pievienojās Mintos 2017. gadā, un kopš tā laika, izmantojot aizdevumu tirgu, ir tikuši finansēti aizdevumi 21 miljona eiro apmērā. Kazahstāna ir trešā valsts, kurā izsniegtos aizdevumus uzņēmums piedāvā investīcijām Mintos aizdevumu tirgū. Patlaban tas aizdevumus izvieto trīs valūtās: EUR, KZT un Gruzijas laros (GEL).

Nepalaid garām iespēju investēt ID Finance Kazahstānā izsniegtos aizdevumos EUR un KZT valūtās! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un gribi investēt ID Finance aizdevumos, lūdzu, attiecīgi atjaunini savus Auto Invest iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner