ID Finance ir paplašinājis Spānijas patēriņa kredītu klāstu Mintos

No šodienas ID Finance Tev sniedz iespēju investēt jauna zīmola Plazo.es Spānijā izsniegtos patēriņa kredītos ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem. Līdz šim Mintos aizdevumu tirgū bija pieejami ID Finance piederošā Moneyman.es zīmola Spānijā izsniegtie īstermiņa un patēriņa kredīti, kā arī Gruzijā un Kazahstānā izsniegtie patēriņa kredīti.

ID Finance grupa ievieš finanšu tehnoloģijas jaunietekmes tirgos. Uzņēmums tika dibināts 2012. gadā. Patlaban tas ir lielākais tiešsaistes aizdevējs patērētājiem NVS reģionā un viens no vadošajiem šīs jomas uzņēmumiem Eiropā. Grupa darbojas Spānijā, Kazahstānā, Gruzijā, Polijā, Krievijā, Brazīlijā un Meksikā.

Jaunie Spānijā izsniegtie ID Finance piederošā Plazo.es zīmola aizdevumi būs robežās no 500 EUR līdz 3000 EUR ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem, kas investoriem dos iespēju gūt peļņu ilgāku laika periodu. Sagaidāmā neto peļņa būs līdz 10% gadā.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies vairāk nekā 60 dienas, ID Finance Spain S.L. piedāvās atpirkšanas garantiju. Lai saskaņotu savas un investoru intereses, uzņēmums savā bilancē paturēs vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā vairāku maksājumu aizdevuma.

  1. gada pirmajā pusē ID Finance izsniedza par 215% vairāk aizdevumu. Uzņēmumā šobrīd strādā 46 speciālisti, un tā klientu skaits ir pieaudzis līdz 360 000. Kopš grupas izveides 2012. gadā, tā ir izsniegusi aizdevumus vairāk nekā 330 miljonu ASV dolāru apmērā. Šobrīd grupai ir vairāk nekā seši miljoni klientu. 2018. gada pirmajā pusē grupa uzrādīja ieņēmumu pieaugumu 97% apmērā, sasniedzot 90 miljonus ASV dolāru.

Izmanto lielisko iespēju investēt ID Finance Spānijā izsniegtos aizdevumos ar ilgāku atmaksas termiņu! Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt jaunajos ID Finance aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner