ID Finance nyní nabízí půjčky z Kazachstánu pro investování

ID Finance nyní nabízí ještě více investičních příležitostí na Mintos, jelikož uvede na tržiště své půjčky poskytnuté v Kazachstánu pod jejich obchodní značkou Slova. Půjčky budou zveřejněny na tržišti v Eurech (EUR) a Kazachském tenge (KZT). To je doplnění půjček z Gruzie a Španělska, které již jsou dostupné na tržišti pro investování.

Solva Kazakhstan se specializuje na poskytování osobních online půjček jednotlivcům, malým a micro podnikatelům. Společnost nabízí dlužníkům rychlý přístup k prostředkům, online žádost může být vytvořena za méně než osm minut a dlužních dostane rozhodnutí okamžitě. Od svého založení v roce 2016, Solva Kazakhstan poskytla více než 6 100 půjček v hodnotě okolo 4 milionů EUR. Podnikání Solva Kazakhstan je regulováno Národní Bankou Kazachstánu. Skupina ID Finance má dvě zcela vlastněné společnosti, které podnikají v Kazachstánu v odvětví půjček, Solva Kazakhstan a MoneyMan Kazakhstan.

Průměrná půjčka poskytnutá v Kazachstánu a umístěná na Mintos tržiště od Solva Kazakhstan je ve výši 650 EUR. Můžete očekávat průměrný čistý výnos až do výše 11 % pro půjčky společnosti zapsané v EUR a 17 % pro půjčky v KZT.

Půjčky od Solva Kazakhstan jsou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení a budou odkoupeny v případě prodlení delšího více než 60 dní. Jako přídavek si společnost ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště.

Založena v roce 2012 je skupina ID Finance průkopníkem v odvětví fintech na rozvojových trzích. Je to rychle rostoucí společnost zaměřená na datový rozbor, kreditní ohodnocení a digitální poskytování financí. Je to největší online poskytovatel půjčky v regionu CIS a vedoucí v Evropě. S centrálou v Barceloně, společnost podniká ve Španělsku, Kazachstánu, Gruzii, Polsku, Rusku a Brazílii a Mexiku. Výzkumné a vývojové centrum ID Finance sídlí v Minsku, Bělorusko. Skupina zatím poskytla půjčky v hodnotě přesahující 275 milionů EUR a má k 31. prosinci 2017 čisté úvěrové portfolio okolo 77 milionů USD.

ID Finance se připojilo na Mintos v roce 2017 a od té doby financovalo půjčky v hodnotě 21 milionů EUR. Kazachstán je třetí zemí odkud společnost nabízí investiční příležitosti na Mintos tržišti a momentálně nabízí půjčky ve třech měnách, EUR, KZT a Gruzínský lari (GEL).

Nezmeškejte příležitost investovat do půjček poskytnutých v Kazachstánu od ID Finance v měnách EUR a KZT. Pokud používáte Auto Invest a chcete investovat do půjček od společnosti, tak se ujistěte, že jste adekvátně aktualizovali Vaše nastavení!

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner