ID Finance piedāvā vēl vairāk investīciju iespēju Spānijā

Ar prieku informējam, ka no šodienas ID Finance piedāvā iespēju investēt Spānijā izsniegtos patēriņa kredītos ar atmaksu vairākās daļās. Līdz šim Mintos aizdevumu tirgū bija pieejami ID Finance Spānijā izsniegti īstermiņa kredīti un Gruzijā izsniegti patēriņa kredīti.

ID Finance grupa ievieš finanšu tehnoloģijas jaunietekmes tirgos. Uzņēmums tika dibināts 2012. gadā. Patlaban tas ir lielākais tiešsaistes aizdevējs patērētājiem NVS reģionā un viens no vadošajiem šīs jomas uzņēmumiem Eiropā. Grupa darbojas Spānijā, Kazahstānā, Gruzijā, Polijā, Krievijā, Brazīlijā un Meksikā. Spānijā ID Finance aizdevumus izsniedz, izmantojot savu MoneyMan zīmolu.

Patēriņa kredītos klienti parasti aizņemas lielākas naudas summas ar garāku atmaksas periodu. Tas investoriem dod iespēju konkrēto procentu likmi par savām investīcijām saņemt ilgāku laika posmu. Jaunie ID Finance Spānijā izsniegtie aizdevumi būs robežās no EUR 50 līdz EUR 1200 ar atmaksas termiņu līdz četriem mēnešiem. Investori var sagaidīt peļņu līdz 11% gadā.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, ID Finance piedāvās atpirkšanas garantiju. Lai saskaņotu savas un investoru intereses, uzņēmums no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā vairāku maksājumu aizdevuma vismaz 5% paturēs savā bilancē.

Kopš tā izveides 2012. gadā ID Finance ir izsniedzis vairāk nekā 1,126 miljonus aizdevumu kopumā 240 miljonu ASV dolāru apmērā. 2016. gadā ID Finance izsniedza aizdevumus 92 miljonu ASV dolāru apmērā un ieņēmumos guva 68 miljonus ASV dolāru, kas ir par 222% vairāk nekā gadu iepriekš. 2017. gada pirmajā pusē uzņēmuma ieņēmumi palielinājās par 82%, pateicoties sekmīgai ieiešanai Brazīlijas tiešsaistes kreditēšanas tirgū. Uzņēmums ir strādājis ar peļņu kopš 2015. gada.

ID Finance ir vairāk nekā četri miljoni reģistrēto klientu. 2017. gada pirmajos deviņos mēnešos ID Finance izsniedza vairāk nekā 550 000 aizdevumu kopumā 134 miljonu ASV dolāru apmērā.

MoneyMan zīmols tika izveidots Spānijā 2015. gadā, un tā mērķis ir finanšu tirgu padarīt vienkāršāku, pieejamāku un pārredzamāku. Pēc darbības uzsākšanas Spānijā ID Finance 2016. gadā pārcēla savu galveno biroju uz Barselonu, tādējādi uzsverot Spānijas tirgus nozīmi uzņēmuma darbībā.

ID Finance pievienojās Mintos 2017. gada martā, un kopš tā laika, izmantojot aizdevumu tirgu, ir finansēti tā aizdevumi vairāk nekā 6,3 miljonu eiro apmērā.

Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt jaunajos Spānijā izsniegtajos ID Finance aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Izmanto šo lielisko iespēja investēt Spānijā izsniegtos ID Finance aizdevumos!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner