ID Finance Spain maijā uzrāda spēcīgus finanšu rezultātus

ID Finance Tev šobrīd piedāvā iespējas investēt aizdevumos no trīs valstīm: Spānijas, Meksikas un Kazahstānas. Šodien aizdevumu izsniedzējs Mintos investorus informē par tā jaunākajiem finanšu rezultātiem Spānijā, kas ir viens no uzņēmuma svarīgākajiem reģioniem.

Šā gada maijā ID Finance Spain uzrādīja mēneša peļņu 0,7 miljonu ASV dolāru apmērā. Uzņēmuma neto ieņēmumi ir palielinājušies par 9,4% salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi, un par vairāk nekā 50% laika periodā no šī gada sākuma līdz maija beigām.

Aizdevumu izsniedzēja peļņas rādītāji maijā turpināja uzlaboties – uzņēmuma neto peļņas marža bija 14%, kas ir 2,6 miljoni ASV dolāru pirmajos piecos 2019. gada mēnešos.

2019. gada maijā vairāku maksājumu kredītu īpatsvars palielinājās līdz 52% pretstatā 47% 2019. gada februārī. Papildus šiem finanšu sasniegumiem ID Finance Spain sekmīgi aizvadīja arī Ernst & Young veikto auditu.

Izmaiņas ID Finance Spain Mintos reitingā

Uzņēmuma spēcīgie rezultāti Spānijā atspoguļojās nesenajā Mintos lēmumā, proti, ID Finance Spain Mintos reitings tika paaugstināts no B- uz B. Galvenais iemesls tam ir būtiski uzlabotie uzņēmuma peļņas rādītāji 2018. gada beigās un 2019. gada pirmajā ceturksnī. Līdz ar to uzņēmums ir nostiprinājis savu pozīciju Spānijas tirgū.

ID Finance ievieš finanšu tehnoloģijas jaunietekmes tirgos. 2012. gadā izveidotā ID Finance galvenais birojs atrodas Barselonā, un tas šobrīd ir viens no lielākajiem tiešsaistes patēriņa kredītu aizdevējiem Eiropā, kuram uzticas gan privātie, gan institucionālie investori visā pasaulē.

Uzņēmums izmanto mašīnmācības un augsta līmeņa datu zinātnes metodes, lai uzlabotu piekļuvi konkurētspējīgiem finanšu pakalpojumiem. ID Finance komandu veido vairāk nekā 400 profesionāļu.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner