ID Finance Spain publicē 2022. gada 1. pusgada rezultātus

ID Finance Spain ir publicējusi 2022. gada pirmā pusgada rezultātus. Uzņēmums ir sniedzis šādu darbības un finanšu informāciju:

  • Tīrā peļņa pieauga par 25%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, līdz 5 miljoniem eiro.
  • Ieņēmumi pieauga par 57%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, galvenokārt pateicoties MoneyMan kreditēšanas darbības pozitīvajiem rezultātiem Spānijā.

2022. gada pirmo pusgadu ID Finance Spain noslēdza ar 5 miljonu eiro tīro peļņu, kas ir par 25 % vairāk nekā gadu iepriekš. Kopumā MoneyMan kreditēšanas darbība Spānijā nodrošināja ieņēmumus 59 miljonu eiro apmērā, kas ir par 57% vairāk nekā tajā pašā periodā 2021. gadā.

Uzņēmumam ir spēcīga un stabila pašu kapitāla attiecība pret aktīviem 23% apmērā.

Līdz ar to šī gada maijā Fitch Rating uzlaboja IDF Spain perspektīvu no negatīvas uz stabilu un apstiprināja uzņēmuma negarantētā ilgtermiņa parāda – Frankfurtes biržā kotētās IDF Spain SAU 9,5% 20/23 obligācijas – reitingu “B-” ar atveseļošanas reitingu “RR4”.

Šī ilgtspējīgā pozīcija ļauj uzņēmumam piesaistīt jaunus institucionālos investorus, lai atbalstītu stratēģiskās iniciatīvas un turpmāko izaugsmi.

Par ID Finance

ID Finance ir datu zinātnes, kredītspējas vērtēšanas un digitālo finanšu uzņēmums, kas ievieš finanšu tehnoloģiju inovācijas jaunietekmes tirgos un piedāvā virkni ērtu, konkurētspējīgu un pārredzamu aizdevumu produktu internetā. Uzņēmums izmanto mašīnmācības un augsta līmeņa datu zinātnes metodes, lai uzlabotu piekļuvi konkurētspējīgiem finanšu pakalpojumiem. ID Finance galvenais birojs atrodas Barselonā, un tas ar zīmoliem MoneyMan un Plazo darbojas Spānijā, Brazīlijā un Meksikā, savukārt uzņēmuma pētniecības un attīstības centrs ir izvietots Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Uzņēmuma dibinātāji iepriekš strādāja banku sektorā, tostarp Deutsche Bank un Royal Bank of Scotland. ID Finance uzticas gan privāti, gan institucionāli investori no visas pasaules. FT 1000 sarakstā ID Finance ir bijis ierindots kā otrais straujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums. Wired žurnāls to atzina par vienu no karstākajiem jaunuzņēmumiem Barselonā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner