ID Finance Spain uzsāk jaunu naudas atmaksas kampaņu

Lieliskas ziņas Mintos investoriem – ID FInance, kreditēšanas uzņēmums, kas specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā Spānijā un Meksikā, ir uzsācis jaunu naudas atmaksas kampaņu.

Tu vari saņemt naudas atmaksu 1% apmērā par investīcijām ID Finance Spain parādzīmēs, kuru atlikušais termiņš ir 30 dienas vai vairāk. Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 1. augusta līdz 14. augustam.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 eiro (kumulatīvi) ID Finance Spain parādzīmēs.

1. augustā Mintos platformā ir pieejami atbilstoši aizdevumi vairāk nekā 3,98 miljonu eiro vērtībā ar procentu likmi 9-18%.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū, izmantojot personalizētas automatizētas stratēģijas. Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai manuāli, kā arī izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam astoņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas. Apskati visus noteikumus

Publikācijas sagatavošanas brīdī nav maksājumu, kas būtu gaidāmi ilgāk par parasto 8 dienu norēķinu periodu, izņemot restrukturizēto summu 18 miljonu euro apmērā ID Finance Spain & Mexico. Izmaiņas procesā esošo maksājumu statusā skatīt sadaļā Aizdevumu statistika.

Par ID Finance

ID Finance ir datu zinātnes, kredītspējas vērtēšanas un digitālo finanšu uzņēmums, kas ievieš finanšu tehnoloģiju inovācijas jaunietekmes tirgos un piedāvā virkni ērtu, konkurētspējīgu un pārredzamu aizdevumu produktu internetā. Uzņēmums izmanto mašīnmācības un augsta līmeņa datu zinātnes metodes, lai uzlabotu piekļuvi konkurētspējīgiem finanšu pakalpojumiem. ID Finance galvenais birojs atrodas Barselonā, un tas ar zīmoliem MoneyMan un Plazo darbojas Spānijā, Brazīlijā un Meksikā, savukārt uzņēmuma pētniecības un attīstības centrs ir izvietots Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Uzņēmuma dibinātāji iepriekš strādāja banku sektorā, tostarp Deutsche Bank un Royal Bank of Scotland. ID Finance uzticas gan privāti, gan institucionāli investori no visas pasaules. FT 1000 sarakstā ID Finance ir bijis ierindots kā otrais straujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums. Wired žurnāls to atzina par vienu no karstākajiem jaunuzņēmumiem Barselonā.

ID Finance Spain parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas EUR.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner