ID Finance tagad piedāvā investīciju iespējas no Meksikas!

ID Finance, finanšu tehnoloģiju pionieris jaunietekmes tirgos, atkal ir paplašinājis savu klātbūtni Mintos aizdevumu tirgū, tajā izvietojot Moneyman zīmola Meksikā izsniegtus īstermiņa kredītus. Tas nozīmē, ka Tev tagad ir vēl lielākas investīciju un diversifikācijas iespējas šajā strauji augošajā reģionā!

ID Finance nāk klajā ar šīm ziņām tikai dažas dienas pēc tam, kad tas informēja par nozīmīgu uzņēmuma darbības sasniegumu Latīņamerikā, proti, 2018. gadā ID Finance ieņēmumi šajā reģionā palielinājās par 403%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. 2019. gada martā uzņēmuma bruto kredītportfelis sasniedza gandrīz piecus miljonus eiro. Šis ir vēl viens vērā ņemams sasniegums ID Finance agresīvajā globālās paplašināšanās periodā.

Latīņamerikas finanšu tehnoloģiju nozare ir pārmaiņu priekšā

„Mēs esam priecīgi piedāvāt jaunas, aizraujošas investīciju iespējas Mintos aizdevumu tirgū brīdī, kad finanšu tehnoloģiju nozare Latīņamerikā piedzīvo būtisku izaugsmi,” komentē Boriss Batine, ID Finance līdzdibinātājs un vadītājs.

„Šī reģiona valstīm ir raksturīga zema konkurence un ļoti plašs cilvēku loks, kuriem nav pietiekama pieeja banku pakalpojumiem. Meksikā ir jauna, tehnoloģijās zinoša paaudze, kas lielā mērā ir izslēgta no tradicionālajiem finanšu produktiem. Tas paver milzīgas iespējas finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem. ID Finance unikālā novērtēšanas tehnoloģija dod mums ievērojamu pārsvaru pār konkurentiem, savukārt mūsu Moneyman tiešsaistes aizdevumu produkts Meksikā dzīvojošajiem patērētājiem piedāvās ļoti nepieciešamo vienkāršību un pārredzamību,” skaidro Batine.

ID Finance Mexico darbojas zem Moneyman zīmola. Tas tika izveidots 2017. gada otrajā pusē. Šis ir uzņēmuma svarīgākais projekts, jo ID Finance parasti jaunos tirgos ieiet ar Moneyman zīmolu.

Moneyman visbiežāk, tāpat kā Meksikas gadījumā, nodrošina cilvēkiem iespēju saņemt īstermiņa kredītus, lai segtu ikdienas vai neparedzētus izdevumus. 2018. gadā tā mājaslapai Moneyman.com.mx bija vairāk nekā 1,1 miljons apmeklējumu.

ID Finance Mexico Mintos aizdevumu tirgū

Meksikā Moneyman piedāvā kredītus līdz 600 ASV dolāriem ar termiņu līdz 30 dienām, un tie tagad ir pieejami investīcijām mūsu aizdevumu tirgū. Ātrā līdzekļu aprite, darbības izcilība, kas ietver stingru pieeju izmaksu kontrolei, uzņēmumam ļauj Mintos investoriem piedāvāt pievilcīgas neto gada peļņas likmes – līdz 10% no eiro izvietotajiem kredītiem un līdz 18% no Meksikas peso izvietotajiem kredītiem.

Visiem Mintos izvietotajiem ID Finance kredītiem, kurus izsniedz Moneyman zīmols, tiek nodrošināta atpirkšanas garantija. Ja kredīta atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas, aizdevumu izsniedzējs šo kredītu atpirks.

Papildus tam uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra Mintos izvietotā kredīta, tādējādi nodrošinot savu līdzdalību aizdevumā.

Meksikai ir ievērojams potenciāls

Saskaņā ar Pasaules Bankas datiem Meksikā ir 127 miljoni iedzīvotāju un 61% pieaugušo nav bankas konta, līdz ar to finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem šajā valstī ir vienas no plašākajām iespējām Latīņamerikā. Vajadzību pēc finanšu tehnoloģiju pakalpojumiem vēl vairāk pastiprina Meksikas zemais banku filiāļu pārklājums – 14 filiāles uz 100 000 iedzīvotājiem, salīdzinot ar 33 ASV, kā arī nepietiekami attīstītā transporta infrastruktūra.

Paredzams, ka līdz 2021. gadam Meksikā būs 91,6 miljoni aktīvo interneta lietotāju, bet līdz 2022. gadam – 75,4 miljoni viedtālruņu lietotāju. Nozares attīstību veicina ierosinātās valdības reformas, kas vērstas uz finansiālo iekļaušanu, un gaidāmās regulējuma izmaiņas.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt ID Finance kredītos, kas izsniegti Meksikā – valstī ar ievērojamu potenciālu! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner