ID Finance uzsāk otro kolektīvās finansēšanas kārtu Crowdcube platformā

Zemāk sniegto paziņojuma tekstu AS Mintos Marketplace (Mintos) sniedza ID Finance – Mintos sadarbības partneris, kas piedāvā investīciju iespējas mintos.com platformā.

Kopš iepriekšējās kolektīvās finansēšanas kārtas 2019. gadā, ID Finance ir dubultojies savu darbību, vienlaikus nodrošinot rentablu izaugsmi, un ir kļuvusi par pirmo oglekļa emisiju ziņā neitrālu finanšu tehnoloģiju uzņēmumu Spānijā un Meksikā.

Šobrīd uzņēmumam ir vairāk nekā 5 miljoni reģistrēto lietotāju, tā ieņēmumi līdz šim ir sasnieguši 100 miljonus eiro un tas ieņem līderpozīcijas abos tirgos, būdams visstraujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums Spānijā un Meksikā, kā liecina Financial Time 2020 FT 1000 reitings.

Šogad ID Finance laida klajā jaunu finanšu labsajūtas lietotni Plazo. ID Finance mērķis ir piesaistīt jaunu finansējumu, lai turpinātu attīstīt integrēto finanšu platformu, kas piedāvā ikvienam pieejamu plašu finanšu risinājumu klāstu.

Ar Plazo uzņēmums piekļūst 400 miljardu eiro vērtajam Dienvideiropas un Latīņamerikas tirgum. Liela daļa šīs auditorijas ir neapmierināta ar tradicionālajām bankām, kas piemēro augstu maksu par pamatpakalpojumiem un bieži vien nereaģē uz klientu prasībām. Plazo mērķis ir apmierināt klientu vajadzības un palīdzēt uzlabot viņu finansiālo dzīvi, nodrošinot bezmaksas tiešsaistes kontu un nulles komisijas maksas karti ar naudas atmaksu un atlaidēm.

Nākotnē tā paplašinās savu piedāvājumu, piedāvājot plašu “pērc tagad, maksā vēlāk”, uzkrājumu veidošanas un investīciju rīku klāstu. Spānijā tā jau ir kļuvusi par diezgan populāru platformu. Tikai dažus mēnešus pēc darbības uzsākšanas 2021. gada pirmajos mēnešos Plazo ir izsniegusi vairāk nekā 30 000 debetkaršu. Tās lietotāju bāze turpina strauji augt, un platforma jau šobrīd uzrāda potenciālu kļūt par primāro finanšu risinājumu.

Lai uzzinātu vairāk par šo investīciju iespēju, lūdzu, apmeklē ID Finance Crowdcube lapu, kur vari iepazīties ar IDF stāstu, noskatīties videoklipu un lejupielādēt dokumentu.

AS Mintos Marketplace atruna

Personas, kas piedāvā, pārdod vai iesaka akcijas (izplatītāji), ir patstāvīgi atbildīgas par mērķa tirgus un atbilstošo izplatīšanas kanālu novērtējumu, un tām ir jāgarantē, ka tie atbilst šā prospekta noteikumiem.

Šajā publikācijā sniegtā informācija ir tikai mārketinga komunikācija, un tā nav uzskatāma par investīciju konsultāciju.
Investēšana ir saistīta ar risku. Nav garantijas, ka Tu atgūsi investēto summu. Līdzšinējie rezultāti negarantē līdzīgus rezultātus nākotnes. Mintos nav atbildīgs par nekādiem tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies, izmantojot sniegto informāciju.

Šajā publikācijā sniegtā informācija nav paredzēta kā aicinājums, piedāvājums vai ieteikums pirkt vai pārdot jebkādas investīcijas vai veikt jebkādus citus darījumus.
Jebkurš investīciju lēmums ir jāpieņem, pamatojoties uz ar investīciju saistīto risku analīzi. Pirms investēšanas, izvērtē savas zināšanas, pieredzi, finansiālo situāciju un investēšanas mērķus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner