ID Finance ziņo par finanšu rezultātiem un aicina uz vebināru

ID Finance dalās ar finanšu rezultātiem un vebināra ierakstu

ID Finance ir informējusi par šādiem jaunākajiem finanšu un darbības rādītājiem:

  • Karš Ukrainā un sankcijas pret Krieviju būtiski neietekmē ID Finance spēju veikt ikdienas darbības Spānijā un Meksikā, ne finansiāli, ne citādi, jo uzņēmums neveic darbības Krievijā, Baltkrievijā un Ukrainā.
  • ID Finance grupa 2021. gadu noslēdza ar līdz šim labākajiem uzņēmuma finanšu rezultātiem: globālie ieņēmumi palielinājās par 37%, sasniedzot 142 miljonus eiro, tīrā peļņa Spānijā trīskāršojās un bija 10,5 miljoni eiro, savukārt ieņēmumi Meksikā pieauga par 48% līdz 47,2 miljoniem eiro, bet tīrā peļņa sasniedza 1,7 miljonus eiro.
  • Labo sniegumu globālā mērogā galvenokārt noteica pieaugošais pieprasījums pēc kredītiem abos tirgos, kur uzņēmumam ir vairāk nekā 5,5 miljoni klientu, kas ir par 2 miljoniem vairāk nekā 2020. gadā. Kopumā izsniegto kredītu apmērs pārsniedza 300 miljonus eiro, kas ir par 80% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Uzņēmums atkal ir ticis iekļauts FT 1000 reitingā kā viens no 2022. gadā visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Eiropā.
  • Turklāt 2021. gadā ID Finance veiksmīgi noslēdza savu otro kolektīvā finansējuma kampaņu Crowdcube.
  • ID Finance bija spēcīgs 2022. gada sākums – janvārī kopējie ieņēmumi sasniedza 15 miljonus eiro (+67% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu), aizdevumos izsniedzot 32 miljonus eiro (+89% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu).

ID Finance aicina Mintos investorus pievienoties uzņēmuma rīkotajam vebināram, kas norisināsies 10. martā plkst. 14:00 CET. Vebināru vadīs Boris Batine, ID Finance līdzdibinātājs un izpilddirektors. Vebināra laikā ID Finance pārstāvji runās par uzņēmuma 2021. gada rezultātiem un 2022. gada plāniem. Investori varēs uzdot jautājumus Zoom čatā.

Pievienoties vebināram

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner