IDF Eurasia grupa veiksmīgi izvieto otro obligāciju emisiju Astanas Starptautiskajā biržā (AIX)

06.10.2020

mintosblog

Mikrofinansēšanas uzņēmums OnlineKazFinance LLP (daļa no IDF Eurasia grupas) veiksmīgi izvietoja divu gadu obligācijas Astanas Starptautiskajā biržā (AIX). Emisijas apjoms bija līdz 7 miljoniem ASV dolāru ar kuponu 9% apmērā gadā. Viena vērtspapīra nominālvērtība ir 100 ASV dolāri, un maksājumi tiek veikti reizi ceturksnī. Obligāciju parakstītājs ir AS Freedom Finance.

Pirmajā izvietošanas dienā tika izvietotas obligācijas vairāk nekā 5,6 miljonu ASV dolāru apmērā.

IDF Eurasia līdzdibinātājs Boriss Batine komentēja: “Mēs esam izvietojuši savu otro obligāciju emisiju Kazahstānā, lai paplašinātu IDF Eurasia klātbūtni finanšu tirgos. Pirmais veiksmīgais obligāciju izvietojums KZT valūtā notika tikai pirms mēneša Kazahstānas biržā (KASE), kļūstot par debiju visā mikrofinansēšanas nozarē. Pirmajā tirdzniecības dienā mums izdevās piesaistīt vairāk nekā 5,6 miljonus ASV dolāru, izvietojot vairāk nekā 80% no maksimālā pieejamā vērtspapīru apjoma. Izvietošana liecina par ļoti lielu institucionālo un privāto investoru interesi par respektablu nozares emitentu obligācijām. Ņemot vērā šos panākumus, IDF Eurasia 2021. gadā Kazahstānas finanšu tirgū plāno realizēt virkni pasākumu. Emisijas ieņēmumi tiks izmantoti uzņēmuma pašreizējo un gaidāmo produktu attīstības finansēšanai.

Par IDF Eurasia

MFO OnlineKazFinance LLP ir daļa no IDF Eurasia grupas, kas ir lielākais tiešsaistes kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs Krievijā un Kazahstānā un darbojas šajās valstīs ar zīmoliem Moneyman un Solva. Uzņēmums lēmumu pieņemšanā izmanto progresīvus jauninājumus, kā arī ievēro atbildīgas kreditēšanas principus.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums