IDF Eurasia informē par procesā esošajiem maksājumiem

IDF Eurasia Group un OnlineKazFinance (“OKF”) vārdā mēs vēlamies sniegt jaunāko informāciju par procesā esošajiem maksājumiem, kurus mūsu investori pēdējo nedēļu laikā ir novērojuši Kazahstānā.

 


 

IDF Eurasia Kazahstānā komentārs

Tāpat kā daudzus uzņēmumus visā pasaulē, arī mūs ir skāruši finanšu plūsmu traucējumi, ko izraisīja Krievijai piemērotās sankcijas un Krievijas atbildes pasākumi. Mūsu iespējas pārskaitīt naudu uz Kazahstānu un no tās (gan EUR, gan KZT) uz laiku tika pārtrauktas, jo Eiropas bankas ieviesa papildu pārbaudes visiem darījumiem no NVS valstīm.

Lai nodrošinātu, ka regulārie norēķinu maksājumi Mintos platformai tiek pārskaitīti savlaicīgi, esam veikuši vairākus pasākumus, lai turpmāk novērstu šādus pārtraukumus:

  • Mēs papildus mūsu esošajam norēķinu tīklam izveidojām norēķinu kontus četrās vadošajās vietējās bankās.
  • Mēs veicām detalizētas atbilstības sesijas ar banku vadītājiem, lai nodrošinātu, ka pastāv pilnīga izpratne par paredzētajiem maksājumiem gan no juridiskā, gan atbilstības viedokļa.
  • Mēs palielinājām Mintos platformai veicamo norēķinu maksājumu biežumu līdz divām reizēm nedēļā.
  • Mēs pārstrukturējām iekšzemes naudas plūsmas, lai norēķinu summas varētu efektīvāk konvertēt uz EUR un bez turpmākas kavēšanās pārskaitīt uz Mintos.

 

Ieviešot visus minētos pasākumus, aprīlī mēs Mintos investoriem kopumā pārskaitījām vairāk nekā 3,4 miljonus eiro un ievērojami samazinājām procesā esošo maksājumu dienu skaitu.

FintechFinance LLC (mūsu Kazahstānas uzņēmums, kas nodarbojas ar īstermiņa kreditēšanu) ir sedzis lielāko daļu no procesā esošajiem norēķiniem. EUR pārskaitījumi tika pilnībā atjaunoti aprīļa vidū, un KZT pārskaitījumi tika atjaunoti šonedēļ. Vienīgais nesamaksātais atlikums Mintos platformā ir neatmaksātā summa RUB, kas veido aptuveni 5 % no kopējām investīcijām. Attiecībā uz šiem aizdevumiem mēs cītīgi strādājam, lai atrastu optimālāko un efektīvāko pārskaitījumu risinājumu (vai alternatīvu neto norēķinu iespēju EUR), lai investoriem segtu procesā esošos maksājumus.

OnlineKazFinance LLC (mūsu Kazahstānas uzņēmums, kas nodarbojas ar MVU kreditēšanu) ir samazinājis procesā esošo maksājumu dienu skaitu un cenšas pēc iespējas ātrāk segt atlikušās neapmaksātās summas.

 

Mūsu nākamie soļi

Mēs turpinām cieši uzraudzīt norēķinu pārskaitījumu nepārtrauktību un mūsu ieviesto maksājumu risinājumu efektivitāti.

Mēs ļoti novērtējam investoru atbalstu, pacietību un sapratni šajā jautājumā un vēlamies uzsvērt, ka cītīgi strādājam, lai nokārtotu atlikušos procesā esošos maksājumus un novērstu turpmākus traucējumus.

Turklāt, lai atbalstītu paaugstināto sezonālo pieprasījumu pēc aizdevumiem Kazahstānā, IDF Eurasia nākamo 2-4 nedēļu laikā piedāvā izdevīgas 15% procentu likmes aizdevumiem EUR valūtā.

Ja tev ir kādi jautājumi vai komentāri, lūdzu, raksti mums uz [email protected].

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner