ID Finance Mexico atsāk izvietot aizdevumus Mintos platformā

Kredītu izsniedzējs ID Finance Mexico Mintos platformā piedāvā investīciju iespējas īstermiņa kredītos. 2020. gadā ID Finance Mexico uz laiku pārtrauca jaunu kredītu izvietošanu Mintos platformā, jo tas saskārās ar tehniskām problēmām sistēmas integrācijā, kā arī ar aizņēmēju maksājumu kavēšanos valdību ieviesto ierobežojumu saistītā ar Covid-19 pandēmiju izraisītās ietekmes uz ekonomiku dēļ. Šī pārtraukuma laikā ID Finance Mexico turpināja izaugsmi un veica iekšējas izmaiņas, lai vēl vairāk uzlabotu sadarbības struktūru ar investoriem.

ID Finance Mexico ir novērsis integrācijas problēmas un izpildījis visas saistības pret Mintos investoriem, un tagad atsāk jaunu aizdevumu izvietošanu Mintos platformā.

"ID Finance Mexico ir nobriedis uzņēmums, kam izdevās kļūt rentablam 2020. gadā, kas nozarei bija visgrūtākais gads. Šogad mēs turpinājām nostiprināt rentabilitāti - mūsu ieņēmumi 2021. gada pirmajā pusgadā sasniedza 20 miljonus eiro, savukārt sagaidāmā 2021. gada neto peļņa ir vairāk nekā 4 miljoni eiro. Tas ir labs pamats, lai atsāktu sadarbību ar investoriem Mintos aizdevumu tirgū. Esam gandarīti, ka pandēmijas kulminācijas periodā spējām ātri pielāgot savu kreditēšanas politiku, tostarp stingro klientu kredītspējas novērtēšanu, lai tā atbilstu mainīgajai videi."

Yannick del Ponte, ID Finance Mexico vadītājs

Iepazīsties ar uzņēmuma piedāvāto investīciju iespēju faktoriem.

Gada procentu likme

Līdz 10%

Vidējā GPL* 

420%

Vidējā aizdevuma summa

207 eiro

Ienākumus nenesošu aizdevumu īpatsvars (RPP 60**)

16.3%

Vidējais aizdevuma termiņš

24 dienas

Līdzdalība aizdevumos

10%

Mintos Risk Score

6

Atpirkšanas pienākums

Procenti par kavētiem maksājumiem

*Gada procentu likme

**Riskam pakļautais portfelis (kavējas ilgāk par 60 dienām)

ID Finance Mexico izsniegtajiem aizdevumiem ir piešķirts Mintos Risk Score 6 ar šādiem apakšrādītājiem: kredītportfeļa sniegums – 5 aizdevumu apkalpotāja efektivitāte – 7, atpirkšanas spēja – 6 un sadarbības struktūra – 3.

Par ID Finance Mexico

ID Finance Mexico pievienojās Mintos 2019. gada aprīlī un līdz šim aizdevumu tirgū ir izvietojis kredītus kopumā 24 303 015 eiro apmērā. ID Finance Mexico kredītos ir investējuši  62 331 investori, procentos nopelnot 301 082 eiro. Uzņēmums tika pārveidots par ID Finance apakšholdinga uzņēmumu (IDF SERVICIOS S.A.P.I de C.V.), un tagad tas kalpo kā platforma, lai dažādotu grupas darbību Meksikā saskaņā ar tās ilgtermiņa stratēģiju.

ID Finance Mexico kredīti Mintos platformā ir pieejami diversificētajā un augstas ienesības stratēģijā. Ja gribi investēt šajos kredītos, izmantojot personalizētu automatizētu stratēģiju, atceries attiecīgi pielāgot stratēģijas iestatījumus. Ja investē manuāli, Tu vari filtrēt aizdevumus pirmreizējā tirgū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner