Iegūsti piekļuvi Auto Invest pirms tā oficiālās palaišanas!

Ar prieku informējam, ka Auto Invest rīks, kuru ne viens vien investors izmanto, lai uzlabotu savu investēšanas pieredzi pirmreizējā tirgū, no 2018. gada 3. decembra būs pieejams investīciju veikšanai arī otrreizējā tirgū!

Kā iegūt ātrāku piekļuvi?

Ja gribi būt viens no pirmajiem lietotājiem, kas iegūs ātrāku piekļuvi šim rīkam, Tev sagādā prieku sniegt vērtīgas atsauksmes un Tu vēlies ietekmēt mūsu produktu attīstību, tad Tu vari kvalificēties ātrākai piekļuvei, izpildot vienu no šiem kritērijiem*:

  • Iesaki draugiem

Pastāsti saviem draugiem par Mintos, uzaicini divus aktīvus investorus** un iegūsti ātrāku piekļuvi Auto Invest otrreizējā tirgū (skaitīti tiks tikai no 19.09.2018 līdz 14.11.2018 uzaicinātie draugi).

  • Investē Mintos

Palielini savu pašreizējo investīciju bilanci par 5000 EUR pirms publiskās atklāšanas datuma un Tu varēsi sākt izmantot Auto Invest otrreizējā tirgū pirms tā oficiālās palaišanas.

  • Profesionāli investori

Kļūsti par profesionālu investoru – tas ir aktīvs investors, kurš ir investējis vismaz 50 000 EUR. Lai uzzinātu, kā kļūt par profesionālu investoru un iegūt šī statusa sniegtās priekšrocības, klikšķini uz zemāk redzamās saites.

Vairāk informācijas

*Šī funkcija tiks aktivizēta 24 stundu laikā pēc tam, kad tiks izpildīts viens no kritērijiem

**Investors, kurš pēc reģistrēšanās Mintos ir investējis vismaz 10 EUR.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner