“Iesaki draugam” akcija ir atpakaļ!

Mēs zinām, ka Tev patīk mūsu “Iesaki draugam” akcija, tāpēc ar prieku paziņojam, ka tā ir atpakaļ!

Pamatojoties uz mūsu aizvadītajām akcijām, par katru ieteikto draugu Tu vari nopelnīt vidēji 40,15 EUR! Izmanto iespēju ieteikt Mintos aizdevumu tirgu saviem draugiem un tiec par to atalgots! Par katru veiksmīgu ieteikumu mēs gan Tev, gan Tavam draugam piešķirsim 1% no drauga investētās summas!

Autorizējies kontā, atrodi savu unikālo ieteikuma kodu, kas redzams lapas augšpusē pie Tavas investora bilances, un sāc ieteikt Mintos aizdevumu tirgu jau tagad! Līdzko Tavs draugs reģistrācijas laikā ievadīs šo kodu laukā “Akcijas kods”, mēs jums abiem piešķirsim 1% no drauga investētās summas.

Atlīdzība tiks aprēķināta, pamatojoties uz drauga vidējo dienas laikā veikto investīciju bilanci (līdz 25 000 EUR vienam kontam) trīs mēnešu periodā – 30, 60 un 90 dienas pēc reģistrācijas datuma, un tā tiks izmaksāta trīs maksājumos.

Piemēram, Daniels nosūta savu kodu Sārai un viņa sāk investēt, izmantojot Mintos aizdevumu tirgu. Pēc 30 dienām Sāras vidējā investīciju bilance šajā periodā ir EUR 3500. Mēs pievienosim 1% no EUR 3500 jeb EUR 35 Daniela investora kontam, kā arī EUR 35 Sāras investora kontam. Pēc 60 un 90 dienām mēs pārskatīsim vidējo investīciju bilanci un, ja tā būs palielinājusies, attiecīgi papildināsim gan Daniela, gan Sāras investoru kontus.

Esi ieinteresēts? Šis piedāvājums ir spēkā ierobežotu laika periodu, tāpēc dalies ar kodu un sāc pelnīt atlīdzību jau šodien!

Akcija spēkā līdz 06.08.2018. Noteikumi un nosacījumi

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner