Iesaki draugiem un saņem atlīdzību!

Ar prieku paziņojam, ka mēs esam oficiāli uzsākuši “Iesaki draugam programmu”, lai Tu vari vieglāk iepazīstināt savus draugus un ģimeni ar Mintos platformu un saņemt par to atlīdzību. Par katru veiksmīgi ieteikto draugu mēs gan Tavā, gan Tevis ieteiktā drauga investoru kontā ieskaitīsim 1% no veikto investīciju apjoma.

Lai saņemtu atlīdzību, nosūti draugam reģistrācijas saiti, kuru atradīsi savā Mintos investora kontā. Kad draugs, izmantojot šo saiti, būs reģistrējies un uzsācis investēt, mēs piešķirsim jums katram atlīdzību 1% apmērā no drauga veikto investīciju apjoma. Atlīdzība tiks aprēķināta, balstoties uz dienas vidējo investētā apjoma atlikumu 3 mēnešu periodā, un tā tiks izmaksāta trīs daļās – pēc 30, 60 un 90 dienām no reģistrācijas brīža.

Piemēram, Jānis nosūta saiti Annai, kura piereģistrējas un sāk investēt kredītos Mintos platformā. Pēc 30 dienām vidējais Annas investētā apjoma atlikums par periodu  ir EUR 3 500, attiecīgi mēs ieskaitīsim 1% no EUR 3 500 (jeb EUR 35) katram – gan Jānim, gan Annai – investora kontā. Pēc 60 un 90 dienā mēs pārskatīsim vidējo investētā apjoma atlikumu par attiecīgo periodu- ja tas būs palielinājies, tad mēs ieskaitīsim gan Jānim, gan Annai papildu atlīdzību. Meklē savu linku zem Mintos investora konta, nosūti to draugiem vai paziņām un sāc pelnīt! Ar noteikumiem var iepazīties šeit.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner