Iesaki Mintos draugiem un gūsti atlīdzību!

Vai pamanīji jauno “Iesaki draugam!” akciju? Nepalaid garām iespēju ieteikt Mintos aizdevumu tirgu saviem draugiem un tiec par to atalgots. Par katru veiksmīgu ieteikumu mēs gan Tev, gan Tavam draugam piešķirsim 1% no drauga investētās summas!

Autorizējies kontā, atrodi savu unikālo ieteikuma kodu, kas redzams lapas augšpusē pie Tavas investora bilances, un sāc ieteikt Mintos aizdevumu tirgu jau tagad! Līdzko Tavs draugs reģistrācijas laikā ievadīs šo kodu laukā “Akcijas kods”, mēs jums abiem piešķirsim 1% no drauga investētās summas.

Atlīdzība tiks aprēķināta, pamatojoties uz vidējo dienas investīciju bilanci trīs mēnešu laikā, un tā tiks izmaksāta trīs maksājumos – 30, 60 un 90 dienas pēc reģistrācijas datuma.

Piemēram, Daniels nosūta savu kodu Sārai un viņa sāk investēt, izmantojot Mintos aizdevumu tirgu. Pēc 30 dienām Sāras vidējā investīciju bilance šajā periodā ir EUR 3 500. Mēs pievienosim 1% no EUR 3 500 jeb EUR 35 Daniela investora kontam, kā arī EUR 35 Sāras investora kontam. Pēc 60 un 90 dienām mēs pārskatīsim vidējo investīciju bilanci un, ja tā būs palielinājusies, attiecīgi papildināsim gan Daniela, gan Sāras investoru kontus.

Esi ieinteresēts? Šis piedāvājums ir spēkā ierobežotu laika periodu, tāpēc dalies ar kodu un sāc pelnīt atlīdzību jau šodien!

Akcija spēkā līdz 07.07.2017. Noteikumi un nosacījumi

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner