Ieskats tehnoloģiju nozarē no inženiera perspektīvas

Pievienojies mums septītajā Mintos Tech Stash sesijā ar Mintos tehnisko direktoru Aleksandru Krjukovu un Infosec inženieri Romānu Stepanovu. Tech Stash notiks Mintos birojā 2023. gada 15. februārī plkst. 18:00-20:30 (EET).

Adrese: Skanstes iela 52, 8. ieeja, Rīga, LV-1013

Romāns Stepanovs iepazīstinās ar inženiera skatījumu uz Amazon inženierijas procesu. Romāns iepriekš ir strādājis Amazon, Faire, Citadele un CTCo. Viņam ir pieredze banku, konsultāciju, jaunuzņēmumu, B2B tirgu un IoT jomā. 

Otrais runātājs Aleksandrs Krjukovs dalīsies ar savu pēdējo 15 gadu pieredzi tehnoloģiju nozarē un stāstīs par izplatītas sistēmas back-office izveidi, izmantojot GraphQL shēmu federāciju. Aleksandrs savu karjeru sāka kā full-stack izstrādātājs, un viņam ir pieredze arī C++ un mobilo platformu izstrādē. Viņš ir spēcīgs bezserveru tehnoloģijas piekritējs.

Šajā sesijā tehnisko prasību līmenis ir novērtēts ar 6+ no 10 – klausītājiem būs noderīga izpratne par to, kas ir mikroservisi, un zināšanas par GraphQL.

Sesijas būs aptuveni 2 stundas gara. Pēc katras prezentācijas varēs uzdot jautājumus. Pasākuma laikā tiks uzņemtas fotogrāfijas. Norises vietā ir pieejama bezmaksas autostāvvieta – ienāc pie mums birojā un informē par tās nepieciešamību.

Priecāsimies tevi satikt Mintos birojā!

Mintos Tech Stash

Tehnoloģijās balstīta kopiena kopīgai zināšanu apguvei.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner