Inovatīvs aizdevējs no Apvienotās Karalistes Cash On Go ar Peachy zīmolu pievienojas Mintos!

Cash On Go Ltd ir jauns aizdevumu izsniedzējs Mintos aizdevumu tirgū no Apvienotās karalistes, kas mums pievienojas ar savu produktu Peachy.

Lai arī tas ir jaunums Mintos, Cash On Go ir pieredzējis aizdevējs, kas savu darbību uzsāka 2010. gadā. Jau kopš dibināšanas Cash On Go ir bijis spēcīgs spēlētājs Apvienotās Karalistes alternatīvo finanšu tirgū. Astoņu gadu laikā uzņēmums ir apstrādājis vairāk nekā divu miljonu klientu pieteikumus un izsniedzis vairāk nekā 420 000 aizdevumu ar kopējo vērtību 87,6 miljoni GBP. 2018. gada oktobra beigās Peachy neto kredītportfelis sasniedza 3,6 miljonus GBP.

Cash On Go zīmols Peachy Mintos aizdevumu tirgū izvietos aizdevumus diapazonā no 100 GBP (112 EUR) līdz 1000 GBP (1122 EUR) ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Investējot Peachy izsniegtajos Cash On Go aizdevumos, investoriem Mintos aizdevumu tirgū būs iespēja gūt neto peļņu līdz 12% gadā.

Mintos piedāvātie Cash On Go aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, turklāt aizdevumu izsniedzējs 10% no katra Mintos izvietotā aizdevuma paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. Sākotnēji Cash On Go savus aizdevumus Mintos izvietos eiro valūtā.

Svarīgākā ir kredītspēja

Cash On Go ir viens no pirmajiem tiešsaistes īstermiņa aizdevējiem, kuru regulē un autorizē Apvienotās Karalistes Finanšu uzraudzības iestāde (FCA). Uzņēmums kredītspējas novērtēšanai pieiet daudz striktāk, nekā to paredz stingri regulētā Apvienotās Karalistes tirgus noteikumi. Cash On Go mērķis ir izvēlēties vislabākos klientus un ierobežot maksājumu saistību nepildīšanas līmeni, izmantojot dažādas metodes, kas ietver vairāku politiku, uzņēmējdarbības noteikumu, pašu izstrādātu rādītāju karšu un atmaksas iespēju modeļu kombināciju. Cash On Go kopš 2013. gada ir arī Patērētāju finanšu asociācijas (CFA) biedrs, un tas ievēro darbības kodeksu, nodrošinot atbildīgu aizdošanu.

Pievienošanās Mintos ir loģisks solis

“Kopš Peachy.co.uk izveidošanas, Cash On Go ir bijis viens no novatoriem Apvienotās Karalistes kreditēšanas telpā, un mēs gribam, lai inovācijas ir neatņemama mūsu darbības sastāvdaļa. Tāpēc ir loģiski pievienoties Mintos – novatoram finansējuma piesaistē patērētāju kreditēšanas nozarē. Tādējādi Cash On Go būs pieeja kapitālam, un mēs varēsim koncentrēties uz to, ko darām vislabāk – ātri un atbildīgi izsniedzam aizdevumus Apvienotās Karalistes tirgū,” komentē Kristians Novitskis, Cash On Go vadītājs.

Cash On Go bija pirmais īstermiņa aizdevējs Apvienotajā Karalistē, kas ieviesa funkcionālu mobilo mājaslapu, kā arī viens no pirmajiem uzņēmumiem Apvienotajā Karalistē, kas izveidoja gan Android, gan iOS lietotni.

Šis Mintos aizdevumu tirgus jaunpienācējs bija viens no finālistiem Credit Today balvu pasniegšanā 2014. un 2015. gadā, kā arī Consumer Credit balvu pasniegšanā 2016. gadā [2014, 2015, 2016]. Peachy pašreizējais vērtējums Trustpilot ir 8,6.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner