Invest & Access: 500 000 € portfeļa limits un tūlītēja pieeja Mintos jaunizvietotajiem aizdevējiem

Jaunākās izmaiņas Mintos Invest & Access paredz lielāku investora portfeļa apmēra limitu, un no 2020. gada 2. marta tiks mainīta jauno aizdevumu izsniedzēju piedāvāto aizdevumu pieejamība Invest & Access lietotājiem.

Īstenojot daudzu investoru ieteikumu, Invest & Access portfeļa apmēra limits ir palielināts no līdzšinējiem 200 000 € līdz 500 000 €. Pārbaudot iespēju veikt lielāku naudas summu tūlītēju izmaksu no Invest & Access, mēs secinājām, ka līdzsvars starp investoru skaitu, kuri izmanto Invest & Access, un tajā pieejamo līdzekļu apjomu ir pietiekošs, lai ieviestu šādas izmaiņas. Portfeļa apmēra palielināšana palīdzēs automatizēt lielākus portfeļus, nodrošinot plašākas manevru iespējas gan peļņas gūšanā, gan naudas izmaksā.

No nākamās pirmdienas mēs ieviesīsim izmaiņas jauno aizdevumu izsniedzēju piedāvāto aizdevumu pieejamībā Invest & Access lietotājiem. No 2. marta, tiklīdz aizdevumu izsniedzējs pievienosies Mintos vai paplašinās savu piedāvājumu, iekļaujot jaunas valstis, attiecīgie aizdevumi būs uzreiz pieejami investēšanai ar Invest & Access.

Ir noteikti vairāki kritēriji, lai aizdevumu varētu uzreiz piedāvāt Invest & Access lietotājiem. Pirmkārt, tam ir jābūt atpirkšanas garantijai. Otrkārt, attiecīgā aizdevumu izsniedzēja Mintos reitingam ir jābūt robežās no “A+” līdz “C-“. Līdz šim jauno aizdevumu izsniedzēju aizdevumi bija pieejami investēšanai ar Invest & Access tikai pēc tam, kad aizdevumu izsniedzējs bija sadarbojies ar Mintos 30 dienas. Tāpēc no pirmdienas Invest & Access piedāvājumā tiks iekļauti aizdevumi arī no visiem aizdevumu izsniedzējiem, kas pievienojās Mintos 30 dienu periodā pirms 2020. gada 2. marta.

Invest & Access ir pieejams visiem Mintos investoriem. 39% investoru izmanto Invest & Access kā vienu no investēšanas rīkiem, savukārt 11% investē tikai, izmantojot Invest & Access. Naudas izmaksa no Invest & Access aizņem vidēji 9,5 stundas.

Atgādinām, ka Tu jebkurā brīdī vari pārtraukt lietot Invest & Access un izmaksāt pieejamos līdzekļus, ja šīs izmaiņas neatbilst Taviem investēšanas uzstādījumiem.

Kā ierasts, mēs priecāsimies uzklausīt Tavas atsauksmes un ierosinājumus!

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner