Invest & Access: maximální velikost portfolia navýšena na 500 000 € a k tomu okamžitý přístup k novým poskytovatelům úvěrů

Změny ve fungování nástroje Invest & Access přínášejí navýšení limitu velikosti investičního portfolia a 2. března 2020 navíc představíme změnu týkající se okamžitého přístupu k úvěrům od nových poskytovatelů na Mintosu pro uživatele nástroje Invest & Access.

Maximální velikost portfolia Invest & Access je z původních 200 000 € nově navýšena na 500 000 €. Mnozí investoři tuto změnu navrhovali, a tak jsme možnost okamžitého výběru většího obnosu peněz v nástroji Invest & Access otestovali. Zjistili jsme, že s ohledem na rovnováhu mezi počtem uživatelů nástroje Invest & Access a dostupnými finančními prostředky lze tuto aktualizaci úspěšně provést. Navýšení velikosti portfolia pomůže automatizovat rozsáhlejší portfolia a poskytne flexibilitu, co se týče vydělávání peněz i jejich vybírání.

Od příštího pondělí zároveň přinášíme změny v přístupu k úvěrům od nových poskytovatelů na Mintosu pro uživatele Invest & Access. Jakmile se poskytovatel úvěrů přidá k Mintosu nebo rozšíří sféru vlivu uvedením úvěrů z nové země, s platností od 2. března budou tyto úvěry okamžitě k dispozici pro investování s nástrojem Invest & Access.

Dostupnost těchto úvěrů pro investování pomocí Invest & Access je podmíněna tím, že poskytované úvěry musí být zajištěny garancí zpětného odkupu a Mintos Rating daného poskytovatele se musí pohybovat v rozmezí od „A+“ do „C-“. V minulosti se úvěry od nově přidaných poskytovatelů stávaly dostupnými pro investování s nástrojem Invest & Access až v momentě, kdy byl poskytovatel na Mintosu aktivní po dobu 30 dní. To také znamená, že všechny úvěry od těch poskytovatelů, kteří na Mintosu zahájili činnost v posledních 30 dnech před 2. březnem 2020, se taktéž od pondělí objeví v nabídce úvěrů Invest & Access.

Invest & Access je dostupný všem investorům Mintos. 39 % ze všech investorů na Mintosu využívá nástroj Invest & Access pro své investiční aktivity, zatímco 11 % z nich je na Mintosu dokonce jeho výhradními uživateli. Průměrná doba nutná k dokončení výběru peněz pomocí Invest & Access je děvět a půl hodiny.

Mějte prosím na paměti, že Váš nástroj Invest & Access může být kdykoli zastaven a Vaše dostupné prostředky vybrány, pokud nové změny neodpovídají Vašim investičním preferencím.

Máte-li jakékoliv připomínky či návrhy, určitě nám napište.

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner