Investē Bino.lv Latvijā izsniegtos īstermiņa aizdevumos

Bino.lv, kas ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem īstermiņa patēriņa kredītdevējiem Latvijā, ir pievienojies Mintos. Tagad Tu vari investēt Mintos aizdevumu tirgū izvietotos Bino.lv īstermiņa kredītos ar plānoto gada peļņu līdz pat 12,5%.

Bino.lv tika dibināts 2017. gada februārī un šajā laikā ir piedzīvojis strauju izaugsmi. Lai gan uzņēmums ir izveidots pavisam nesen, tā vadības komandai ir desmit gadu pieredze finanšu tehnoloģiju industrijā. Bino.lv vadītājs Toms Jurjevs ir bijušais reģionālais direktors 4Finance, kas ir pasaules tirgus līderis patērētāju tiešsaistes finansēšanā.

Vadības komandas pieredze ir sekmējusi uzņēmuma straujo izaugsmi – Bino.lv jau ir ierindojies starp vadošajiem īstermiņa patēriņa kredītu izsniedzējiem Latvijā. Uz datiem balstītā biznesa pieeja Bino ir ļāvusi relatīvi ātri izveidot spēcīgu aizdevumu neto portfeli 4.6 miljonu eiro apmērā.

“Bino.lv izmanto jaunākās tehnoloģijas un uz datiem balstītu pieeju, lai vērtētu klientus un izsniegtu aizdevumus. Tas mums ir ļāvis izveidot spēcīgu aizdevumu portfeli, kuru esam lepni izvietot Mintos aizdevumu tirgū. Priecājamies uzsākt šo sadarbību un uzskatām, ka mūsu aizdevumi būs lieliska investīciju iespēja investoriem visā pasaulē,” komentē Bino.lv vadītājs Toms Jurjevs.

Aizdevumu tirgū pieejamie Latvijā izsniegtie īstermiņa kredīti ir robežās no EUR 50 līdz EUR 425. Aizdevumiem ir 30 dienu atmaksas termiņš, un sagaidāmā gada peļņa no tiem ir līdz 12,5%.

10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma Bino.lv paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. Visi Mintos pieejami Bino.lv aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju.

Lai iegūtu pieeju Bino.lv aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Bino.lv, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Bino.lv, tiks piesaistīts attiecīgam Bino.lv izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Nepalaid garām iespēju investēt Latvijā izsniegtos īstermiņa aizdevumos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries iekļaut Bino aizdevumus savā portfelī.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner