Investē Cash Credit Bulgārijā izsniegtos patēriņa kredītos

Jaunākais papildinājums Mintos aizdevumu tirgū ir patēriņa kredīti, ko Bulgārijā izsniedz Cash Credit – vadošais Bulgārijas finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas mazumtirdzniecības un tiešsaistes kreditēšanas sfērā.

Cash Credit ietilpst Cash Credit grupā, kas darbojas Bulgārijā, Dienvidāfrikā un Filipīnās. Grupa izmanto unikālu biznesa modeli, sadarbojoties ar mobilo sakaru pakalpojumu sniedzējiem un tādējādi gūstot priekšrocības aizņēmēju kredītspējas novērtēšanā, kā arī ātru un ērtu aizdevumu izsniegšanā. 2017. gada sākumā Cash Credit kļuva par pirmo uzņēmumu pasaulē, kas piešķīra kredītu, izmantojot Viber – populāru ziņapmaiņas, balss un video zvanu mobilo lietotni.

“Pievienošanās Mintos ļaus mums turpināt pielietot Cash Credit uzkrātās zināšanas efektīvā un peļņu nesošā kreditēšanā, vienlaikus nodrošinot konkurētspējīgu atdevi investoriem Mintos aizdevumu tirgū. Mēs izvēlējāmies Mintos, jo mums ir līdzīgas vērtības un vīzija par finanšu pakalpojumu nozares nākotni,” atzīst Cash Credit vadītājs un Cash Credit grupas direktoru valdes loceklis Antons Karagiozovs.

Lielākā daļa Cash Credit kredītņēmēju Bulgārijā ir privātpersonas, kurām aizdevums ir nepieciešams, lai segtu ikdienas vajadzību, remonta vai komunālo pakalpojumu maksājumus. Aptuveni 70 mazumtirdzniecības ofisu tīkls un klātbūtne tiešsaistē uzņēmumam sniedz iespēju nodrošināt Bulgārijas tirgū ātrāko kredītu piešķiršanas procesu, kas aizņem mazāk nekā sešas minūtes.

Mintos aizdevumu tirgū Cash Credit piedāvās patēriņa kredītus EUR 100 līdz EUR 1000 apmērā ar atmaksas termiņu līdz 18 mēnešiem. Gada neto peļņa investoriem būs robežās no 10% līdz 12%.

Cash Credit  aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, tiks piedāvāta atpirkšanas garantija. Aizdevumu, kuru atmaksa kavējas par vairāk nekā 60 dienām, īpatsvars Cash Credit vēsturiski ir zem 15% robežas.

Vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma Cash Credit paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

“Bulgārija ir tirgus ar augstu potenciālu. Mintos aizdevumu tirgū investori ir izrādījuši stabilu pieprasījumu pēc iespējas investēt šajā valstī izsniegtos aizdevumos. Tāpēc mēs esam patiesi priecīgi uzsākt sadarbību ar vienu no Bulgārijā vadošajiem alternatīvā finansējuma sniedzējiem,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

Kopš tā izveides 2011. gadā Cash Credit Bulgārijā ir izsniedzis vairāk nekā 240 000 aizdevumu vairāk nekā 55 miljonu eiro apmērā.

Pēc 2017. gada jūlija datiem Cash Credit neto aizdevumu portfelis Bulgārijā ir 3.6 miljoni eiro un tam ir 15 000 aktīvo klientu. Šī gada pirmajos septiņos mēnešos uzņēmums kredītos izsniedza 7.5 miljonus eiro.

2016. gada beigās Cash Credit kapitāls Bulgārijā bija 4.5 miljoni eiro, savukārt aktīvu apmērs sasniedza 5.2 miljonus eiro, un peļņa no aktīviem bija 19%.

Cash Credit ir saņēmis atzinību par veiksmīgu biznesa attīstību. 2013. gadā uzņēmums

piesaistīja investīcijas 25 miljonu ASV dolāru apmērā no globālās konsultāciju un investīciju firmas Delta Partners Capital Limited.

Ja Tu sava investīciju portfeļa izveidē izmanto Auto Invest rīku un gribi investēt jaunos Cash Credit izsniegtos aizdevumos, lūdzu, pievieno Cash Credit savam aizdevumu izsniedzēju sarakstam. Ar Auto Invest Tu ietaupīsi laiku un nekad nepalaidīsi garām iespēju investēt!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner