Investē Creditstar Spānijā izsniegtajos patēriņa kredītos!

Mintos aizdevumu tirgū piedāvāto aizdevumu daudzveidība turpina paplašināties! Jaunākais papildinājums ir Creditstar Spānijā izsniegtie īstermiņa un patēriņa kredīti.

Creditstar ir viens no vadošajiem nebanku aizdevējiem Eiropā, kas nenodrošinātus patēriņa kredītus piedāvā astoņās valstīs. Uzņēmums savu sadarbību ar Mintos aizdevumu tirgu uzsāka pērn, sākotnēji finansējot Polijā izsniegtus kredītus. Desmit mēnešu laikā, izmantojot Mintos tirgu, ir finansēti Creditstar aizdevumi 5.9 miljonu eiro apmērā.

Turpmāk Creditstar Mintos aizdevumu tirgū izvietos arī Spānijā izsniegtus aizdevumus EUR 50 līdz EUR 1000 apmērā ar atmaksas termiņu līdz 3 mēnešiem. Paredzēts, ka investoru vidējā neto peļņa sasniegs 12% gadā. Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, Creditstar piedāvās atpirkšanas garantiju. Turklāt vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma Creditstar paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Patlaban Creditstar Spānijā ir vairāk nekā 4000 aktīvo klientu, kas veido 2.6 miljonus eiro lielu kredītportfeli.

Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Igaunijā, kur Creditstar ir tirgus līderis ar 40% tirgus daļu. Creditstar ir izveidojis filiāles un sniedz savus pakalpojumus Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā, Somijā, Zviedrijā, Spānijā un Apvienotajā Karalistē. Kopējais aktīvo klientu skaits visā Creditstar grupā pārsniedz 272 000.

2017. gada marta dati liecina, ka Creditstar grupas kopējais kredītportfelis ir 47 miljoni eiro. Uzņēmuma kapitāls ir 12.8 miljoni eiro, savukārt aktīvi sastāda 56.6 miljonus eiro. Jau kopš tā dibināšanas 2006. gadā Creditstar ik gadu ir strādājis ar peļņu. Pagājušajā gadā uzņēmuma neto peļņa bija 1.6 miljoni eiro.

Vidusmēra Creditstar klients ir aktīvs vīrietis vecumā no 26-35 gadiem, kurš dzīvo mazpilsētā. Creditstar ir stingra kredītpolitika – no saņemtajiem pieteikumiem tiek apstiprināti tikai ap 30%. Lai atgūtu kredītus, par kuriem netiek veikti maksājumi, tiek piesaistītas parādu piedziņas kompānijas.

“Esam priecīgi nostiprināt savu sadarbību ar Creditstar. Grupai ir iespaidīgi darbības rādītāji, un mēs ceram nākotnē pievienot arī Creditstar citās valstīs izsniegtos aizdevumus,” komentē Mintos aizdevumu tirgus vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner