Investiční příležitosti v Asii nadále rostou: K Mintosu se připojuje indonéská úvěrová společnost DanaRupiah

DanaRupiah patří mezi TOP 5 fintech společností (dle statistik Google Play o celkovém počtu stažení) v oblasti poskytování rychlých a bezpečných finančních služeb více než 500 000 zákazníků v Indonésii díky svým intenzivním investicím do moderních technologií a modelování rizik. Investováním do krátkodobých úvěrů z Indonésie můžete získat až 13% roční návratnost.

Společnosti DanaRupiah, jež byla založena skupinou Weshare Group v roce 2017 a sídlí v indonéské Jakartě, se podařilo vstoupit na trh s předstihem a úspěšně proniknout do segmentu finanční inkluze v Indonésii. Ke konci roku 2019 činil celkový objem úvěrů poskytnutých skupinou 12,8 miliardy € a po celém světě skupina zaměstnávala více než 2000 osob.

Skupina Weshare Group, vybavená zkušenostmi s provozováním fintech společnosti v Číně, úspěšně rozšířila svou provozní základnu i do Indonésie. Strategické priority společnosti DanaRupiah se zaměřují na konzistentní a udržitelný finanční růst a také na diverzifikaci produktů v jejím portfoliu. V realizaci této strategie jí pomáhá více než 500 talentovaných zaměstnanců.

DanaRupiah je každý měsíc monitorována regulačním orgánem pro daný obor, Úřadem pro finanční služby (OJK) Indonésie, a je také členem oborové asociace AFPI. Monitoring spočívá v analýze údajů o podniku a finančních dat.

„Spolupráce s Mintosem představuje pro společnost DanaRupiah skvělou příležitost k tomu, aby rozšířila své podnikání a mohla vyvíjet a na trh uvádět více produktů,“ říká Richard Wijaya, finanční ředitel DanaRupiah.

DanaRupiah na Mintosu

Společnost DanaRupiah na tržiště uvádí své krátkodobé úvěry z Indonésie vedené v eurové (€) měně. Průměrná výše úvěru je 133 € a průměrná doba splácení úvěru je 26–30 dní. Očekávejte čistý roční výnos až 13 %. Na Mintosu DanaRupiah získává Mintos Rating „B-“.

Všechny úvěry od společnosti DanaRupiah jsou na Mintosu zajištěny garancí zpětného odkupu. Pokud tedy budou v prodlení po dobu delší než 60 dní, budou poskytovatelem úvěru odkoupeny zpět. Společnost také investorům po dobu, kdy je úvěr v prodlení, proplácí úroky. DanaRupiah si navíc ve svém zůstatku udržuje 10 % z každého úvěru uvedeného na tržiště.

Dle údajů z konce ledna 2020 poskytla společnost DanaRupiah úvěry v celkové hodnotě vyšší než 609 milionů € a její čisté nesplacené úvěrové portfolio činilo 36 milionů €. Průměrná míra schválení žádostí o úvěr je 41,5 % (10 % pro nové zákazníky a přibližně 90 % pro vracející se zákazníky). Úvěrová společnost využívá pokročilého systému řízení rizik se zapojením celé řady modelů v oblastech ochrany před podvody, poskytování úvěrů, rizik a výběru úvěrů.

Využijte této příležitosti a investujte do úvěrů z Indonésie od DanaRupiah. Používáte-li Auto Invest, nezapomeňte si přenastavit své portfolio, abyste nic nepropásli!

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás