Inwestuj już teraz w pożyczki Creditstar udzielane w Estonii!

Creditstar oferuje obecnie jeszcze większe możliwości inwestycyjne na platformie Mintos! Już teraz możesz uzyskać roczne stopy zwrotu netto do 12% dzięki inwestycjom w pożyczki osobiste udzielane przez firmę Monefit, która jest estońską spółką zależną Creditstar. Oferta ta stanowi uzupełnienie w stosunku do dostępnych już na platformie Mintos pożyczek Creditstar udzielanych w Polsce, Hiszpanii, Czechach i Finlandii.

Założona w 2013 roku firma Monefit oferuje swoim pożyczkobiorcom elastyczne, odnawialne linie pożyczkowe, w ramach których pożyczkobiorca w każdym momencie ma możliwość dokonania wyboru kwoty, którą chce pożyczyć, a mobilna aplikacja umożliwia zarządzanie warunkami zaciągniętej pożyczki.

Wysokość pożyczek Monefit udzielanych w Estonii oraz oferowanych na rynku Mintos wynosi od 50 do 3000 EUR, przy okresie spłaty wynoszącym do 60 dni. Inwestorzy mogą oczekiwać rocznej stopy zwrotu netto do 12%.

Wszystkie pożyczki udostępniane przez Monefit na platformie Mintos posiadają gwarancję wykupu, która zostanie zrealizowana w przypadku, gdy zaległość w spłacie pożyczki wynosi 60 dni lub więcej. Ponadto firma zatrzyma 5% wartości każdej pożyczki wprowadzonej na rynek Mintos, wiążąc w ten sposób swoje interesy z interesami inwestorów. Monefit posiada udzieloną przez Creditstar Group gwarancję wykupu pożyczek, co oznacza, że zobowiązania Monefit są gwarantowane przez Grupę.

Utworzona w 2006 roku Creditstar Group oferuje usługi finansowe dla konsumentów w Europie. Creditstar, z siedzibą w Estonii, jest jedną z największych firm pożyczkowych oferujących pożyczki online. Firma zyskała zaufanie ponad 500 000 zarejestrowanych użytkowników w 8 krajach Europy.

Creditstar Group posiada silną pozycję kapitałową dzięki funduszom własnym, których wartość przekracza 18 mln EUR oraz aktywom o wartości 85 mln EUR. Od założenia w 2006 roku, firma cały czas jest rentowna, a wartość całego portfela pożyczkowego netto Creditstar Group, we wrześniu 2018 roku, wynosiła 78 mln EUR.

Odpowiedzialne udzielanie pożyczek oraz wysoka jakość obsługi klienta stanowią fundament działalności Creditstar Group. Typowy klient Creditstar to pochodzący z małej miejscowości, prowadzący aktywne życie, młody mężczyzna w wieku 26-35 lat. Firma realizuje rygorystyczną politykę pożyczkową, w rezultacie której tylko ok. 30% wniosków zostaje rozpatrzonych pozytywnie. W przypadku niespłacanych pożyczek, Creditstar korzysta z usług firm windykacyjnych.

Nie przegap tej znakomitej okazji do inwestowania w pożyczki osobiste udzielane przez Monefit! Jeśli preferowaną przez Ciebie metodą inwestycyjną jest korzystanie z narzędzia Auto Invest, nie zapomnij dokonać odpowiedniej aktualizacji swoich ustawień.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner