Ir atsākta Lendo naudas atmaksas akcija

07.03.2018

mintosblog

Lendo Tev atkal piedāvā iespēju nopelnīt naudas atmaksu par konkrētos aizdevumos veiktām investīcijām! Šoreiz no 2018. gada 7. marta līdz 7. aprīlim Tu vari nopelnīt naudas atmaksu 1.5% apmērā par visiem Lendo aizdevumiem ar vismaz deviņus mēnešus ilgu atmaksas termiņu.

Lai saņemtu naudas atmaksu, pirms investīciju veikšanas Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā. Akcijai kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas.

Piesakies dalībai akcijā >;

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīsties ar akcijas noteikumiem un nosacījumiem.

Lendo investīcijām Mintos aizdevumu tirgū piedāvā Gruzijā izsniegtus patēriņa un īstermiņa kredītus gan eiro (EUR), gan Gruzijas laros (GEL). Uzņēmums ir viens no lielākajiem aizdevumu izsniedzējiem Mintos aizdevumu tirgū pēc finansēto aizdevumu apjoma. Kopš tas pievienojās Mintos aizdevumu tirgum 2016. gada jūlijā, investori Lendo aizdevumos ir investējuši vairāk nekā 153 miljonus eiro un vidējā neto peļņa no tiem ir bijusi 12.5% gadā.


Jautājumi un atbildes

Kad es saņemšu savu naudas atmaksas bonusu?

Naudas atmaksas bonuss tiks ieskaitīts Tavā Mintos investora kontā sešu darba dienu laikā no brīža, kad veiksi investīciju.

Kas notiks, ja aizdevuma izsniedzējs atpirks manu ilgtermiņa investīciju?

Dažkārt aizdevumu izsniedzēji atpērk aizdevumus pirms to atmaksas termiņa beigām. Ja tas notiks, Tu varēsi paturēt savu naudas atmaksas bonusu.

Vai man akcijai ir jāpiesakās katru reizi, kad veicu jaunu investīciju?

Nē. Lai piedalītos akcijā, Tev tai ir jāpiesakās tikai vienu reizi. Visas pēc tam veiktās investīcijas kvalificēsies naudas atmaksai.

Vai naudas atmaksai kvalificējas investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās akcijai?

Nē. Naudas atmaksai kvalificējas tikai jaunas investīcijas, kas veiktas pēc tam, kad esi pieteicies akcijai savā investora kontā.

Kāpēc lai es gribētu investēt ilgtermiņa aizdevumos?

lgtermiņa investīciju veikšanai ir vairāki ieguvumi. Parasti šiem aizdevumiem piedāvātās procentu likmes ir augstākas nekā īstermiņa aizdevumiem. Tev ir iespēja saņemt augstākas procentu likmes ilgāku laika periodu, un tas liek naudai būt apritē. Ilgtermiņa aizdevumu iekļaušana investīciju portfelī Tev sniedz plašākas diversifikācijas iespējas, izvēloties dažādus aizdevumu veidus un aizņēmēju profilus.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums