Ir atsaukta IFN Extra Finance licence

Mēs esam saņēmuši informāciju, ka Rumānijas Nacionālā banka ir atsaukusi IFN Extra Finance licenci.

Licences atsaukšana un izslēgšana no Rumānijas nebanku finanšu institūciju vispārējā reģistra un īpašā reģistra nozīmē, ka IFN Extra Finance nedrīkst turpināt kredītu izsniegšanu.

Kas notiks tālāk?

Aizdevumu izsniedzējs turpinās apkalpot kredītus, kas tika izsniegti līdz 2020. gada 17. martam, bez jebkādiem ierobežojumiem. Uzņēmums no 2020. gada 17. marta neizsniedz jaunus kredītus.

Kā tas ietekmēs Mintos investorus?

Pēdējā reize, kad IFN Extra Finance izvietoja jaunus kredītus Mintos aizdevumu tirgū, bija 2019. gada oktobrī. No 2020. gada 17. marta Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū netiks izvietoti jauni IFN Extra Finance izsniegti kredīti.

Mintos investori ar esošām investīcijām IFN Extra Finance izsniegtos kredītos turpinās saņemt aizņēmēju maksājumus, tiklīdz tie tiks iekasēti.

IFN Extra Finance piešķirtais Mintos reitings var tikt mainīts, bet mēs par to ziņosim, līdzko mums būs vairāk informācijas.

Šobrīd IFN Extra Finance neatmaksāto investīciju summa Mintos aizdevumu tirgū sastāda 681 497 eiro. Aktīvas investīcijas IFN Extra Finance izsniegtos kredītos ir 27 377 investoriem, un vidēji viens invstors tajos ir investējis 25 eiro.

Tiklīdz mēs saņemsim vairāk informācijas, mēs nosūtīsim detalizētu e-pastu investoriem, kuriem ir aktīvas investīcijas IFN Extra Finance izsniegtos kredītos.

Plašāka informācija un oficiālais Rumānijas Nacionālās bankas oficiālais paziņojums rumāņu valodā ir pieejams šeit: Act legislativ

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner