Ir pieejama Mintos lietotnes V.1.4.0 versija

Mintos komanda ir cītīgi strādājusi pie jaunākās Mintos lietotnes versijas, kas ietver uzlabojumus, kā arī jaunas funkcijas.

Jauni informācijas paneļi

Lielākās izmaiņas, ko pamanīsi, ir lietotnei pievienotie informācijas paneļi, kas atspoguļo procesā esošos maksājumus un atgūstamos līdzekļus. Līdz šim informācija par procesā esošajiem maksājumiem un atgūstamajiem līdzekļiem bija pieejama tikai, ieejot savā Mintos kontā no datora.

Pateicoties šīs informācijas pievienošanai mobilās lietotnes pārskata sadaļā, investori tagad var izmantot savus mobilo telefonus, lai apskatītu ar procesā esošajiem maksājumiem un atgūstamajām investīcijām saistīto informāciju, piemēram, kuras investīcijas ir aktīvas un pabeigtas, cik daudz ir nopelnīts procentos par procesā esošiem maksājumiem, kā arī informāciju par aizdevējiem.

Uzlabots izkārtojums

Mēs esam uzlabojuši arī pārskata un konta cilņu noformējumu, ieviešot jaunas ikonas un tīrāku, racionālāku izskatu. Mēs izstrādājām Mintos lietotni, lai tā lietotājiem nodrošinātu patīkamu pieredzi, un arī turpmāk strādāsim pie tās uzlabošanas, ņemot vērā investoru atsauksmes.

Jauna reģistrēšanās kārtība

Visbeidzot, mēs esam iekļāvuši reģistrēšanās kārtību, kas jaunajiem investoriem ļauj reģistrēties Mintos tieši no lietotnes, nenovirzot viņus uz Mintos mājaslapu. Kaut arī šīs izmaiņas tieši neskar mūsu pašreizējos investorus, kuri jau ir veikuši reģistrēšanās procesu, šis uzlabojums ir tikai vēl viens piemērs, kas demonstrē mūsu nepārtraukto darbu, uzlabojot Mintos aplikāciju, kas tika palaista šī gada februārī. Seko līdzi jauniem uzlabojumiem arī turpmāk!

Atjaunini savu Mintos lietotni uz jaunāko versiju, lai izmēģinātu jaunās funkcijas!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner