Cashwagon Group no Dienvidaustrumāzijas ir pievienojies Mintos!

Tev pirmo reizi ir iespēja investēt īstermiņa aizdevumos no Āzijas un Klusā okeāna reģiona, jo Mintos ir uzsācis sadarbību ar Cashwagon.

Cashwagon ir strauji augošs starptautisks finanšu tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs. Uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Singapūrā, darbojas piecās valstīs: Šrilankā, Indonēzijā, Vjetnamā, Kambodžā un Filipīnās. Nākamā gada laikā tas plāno ieiet vēl divos Āzijas un Klusā okeāna reģiona tirgos.

Mintos aizdevumu tirgū Tu vari investēt Cashwagon Filipīnās izsniegtos īstermiņa aizdevumos. Mintos izvietotie aizdevumi ir robežās no 30 EUR līdz 300 EUR ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 10% gadā.

Visi Mintos pieejamie Cashwagon aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. 15% no katra Mintos izvietotā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Cashwagon tika izveidots ar spēcīgu mērķi: uzlabot Dienvidaustrumāzijas iedzīvotāju ikdienu, palīdzot cilvēkiem ātri un viegli piekļūt finanšu pakalpojumiem, kuri viņiem iepriekš nebija pieejami. Mūsu sadarbība ar Mintos ir vēl viens nozīmīgs solis šī mērķa sasniegšanā. Cashwagon pievienošanās Mintos aizdevumu tirgum investoriem sniegs iespēju investēt Dienvidaustrumāzijā izsniegtos aizdevumos un gūt līdz 10% neto peļņu gadā. Mēs lepojamies, ka Cashwagon ir pirmā grupa no Dienvidaustrumāzijas, kas ir pieejama Mintos,” uzsvēra Maksims Černusčenko, Cashwagon dibinātājs un vadītājs.

Cashwagon maina esošo lietu kārtību finanšu pakalpojumu nozarē, lai aizvien vairāk cilvēkiem nodrošinātu pieeju finansiālai palīdzībai. Uzņēmuma produkti ir izstrādāti, lai sniegtu atbildīgus risinājumus mūsdienu ikdienas finansiālajām vajadzībām, jo ​​īpaši 80% vietējo iedzīvotāju, kuri nesaņem vajadzīgos pakalpojumus ierastajās finanšu iestādēs.

Platformā tiek izmantotas inovatīvas metodes, kas tiešsaistes aizdevumus ļauj izsniegt bez nodrošinājuma prasībām, sarežģītām apstiprināšanas procedūrām un ilgstošas kavēšanās. Līdz ar to pieteikšanās aizdevumam un tā izsniegšana aizņem tikai dažas minūtes.

Visas Cashwagon aizdevumu izsniegšanas darbības Filipīnās veic Green Money Tree Lending Corp., kuru vietējās varas iestādes saskaņā ar Filipīnu likumiem ir atbilstoši iekļāvušas, reģistrējušas un licencējušas kā kreditēšanas uzņēmumu. Cashwagon Pte Ltd. sniegs garantiju, lai Mintos investoriem piedāvātajiem aizdevumiem nodrošinātu atpirkšanas izpildi.

Cashwagon Pte Ltd. tika nodibināts 2017. gadā, un līdz 2018. gada oktobrim tas visā pasaulē ir izsniedzis kopumā 600 000 aizdevumu, savukārt Filipīnās – 115 000 aizdevumu. Cashwagon neto kredītportfelis ir 12 miljoni eiro.

Cashwagon Filipīnās izsniegtie aizdevumi ir pieejami investīcijām Mintos jau tagad, tāpēc pasteidzies izmantot šo lielisko iespēju! Ja Tu investīciju veikšanā izmanto Auto Invest, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus, lai varētu gūt neto peļņu līdz 10% gadā.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner