IuteCredit 2021. gada 18. februārī ziņos par neauditētiem 2020. gada rezultātiem

Eiropas personīgo finanšu grupa IuteCredit Europe 2021. gada 18. februārī publicēs neauditētos 2020. gada rezultātus, un aicina investorus un analītiķus uz ieņēmumu prezentāciju, kuru vadīs uzņēmuma valde. Prezentācija norisināsies 2021. gada 19. februārī plkst. 10:00 CET.

Par ieņēmumu prezentāciju:

IuteCredit vadītājs Tarmo Sild un finanšu direktors Kristel Kurvit prezentācijā komentēs neauditētos rezultātus. Prezentācija notiks angļu valodā.

Reģistrēties prezentācijai

Atbilstošā prezentācija būs iepriekš pieejama uzņēmuma mājaslapā.

Par IuteCredit

2008. gadā dibinātais IuteCredit ir Eiropā vadošs personīgo finanšu uzņēmums. Grupa specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā caur tā 100% meitasuzņēmumiem, izmantojot pašu kapitālu un aizdevumu kapitālu. Šobrīd IuteCredit apkalpo klientus Moldovā, Albānijā, Ziemeļmaķedonijā un Bulgārijā, kā arī Bosnijā un Hercegovinā. IuteCredit aizdevumu produkti ir nenodrošināti patēriņa aizdevumi ar termiņu no 1 līdz 36 mēnešiem un ar automašīnu nodrošināti aizdevumi ar termiņu līdz 60 mēnešiem. IuteCredit misija ir radīt izcilu pieredzi personīgo finanšu jomā, pārsniedzot klientu gaidas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner