IuteCredit emitē obligācijas 40 miljonu eiro vērtībā

Mintos ar prieku informē, ka Eiropā vadošā personīgo finanšu grupa IuteCredit Europe ir paziņojusi par četru gadu augstākās prioritātes garantētu korporatīvo obligāciju (ISIN: XS2033386603) emisiju 40 miljonu eiro vērtībā ar procentu likmi 13% gadā. Obligāciju norēķins ir paredzēts 2019. gada 7. augustā.

Paredzams, ka jaunās obligācijas tiks iekļautas Frankfurtes Fondu biržas atklātajā tirgū 2019. Gada 7. augustā. Tiks iesniegts pieteikums obligāciju iekļaušanai regulētajā tirgū sešu mēnešu laikā.

Obligāciju apmērs ir nozīmīgs sasniegums IuteCredit. Tas demonstrē uzņēmuma izaugsmi un briedumu, un norāda uz aizdevumu izsniedzēja spēju izsniegt un apkalpot aizdevumus lielā mērogā. Turklāt tas parāda, ka uzņēmumu atzīst institucionālie investori visā Eiropā.

Ieņēmumi no obligāciju emisijas sekmēs IuteCredit izaugsmi Balkānos, kā arī diversificēs tā finansējuma avotus.

Vai tas ietekmēs Mintos investorus?

Daļu no obligāciju ienākumiem IuteCredit izmantos, lai refinansētu savu kredītportfeli Mintos aizdevumu tirgū. No 2019. gada 15. augusta IuteCredit atpirks daļu aizdevumus no Mintos investoriem, izmantojot savu cesijas līgumā noteikto pirkšanas iespēju. 

Šobrīd neatmaksāto IuteCredit aizdevumu apmērs Mintos aizdevumu tirgū ir aptuveni 24 miljoni eiro. IuteCredit neto kredītportfelis pārsniedz 61 miljonus eiro. Tuvākajās nedēļās mēs Tev sniegsim plašāku informāciju par gaidāmo aizdevumu atpirkšanu.

IuteCredit arī turpmāk daļu no sava kredītportfeļa plāno finansēt caur Mintos, tajā iekļaujot gan esošās, gan jaunas valstis, kuru tirgos tas jau ir vai drīzumā plāno ieiet. 

Par IuteCredit:

2008. gadā dibinātais IuteCredit ir vadošs Eiropas personīgo finanšu uzņēmums. Grupa specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā ar 100% meitasuzņēmumu starpniecību, izmantojot pašu kapitālu un aizdevu kapitālu. Pašlaik IuteCredit apkalpo klientus Moldovā, Albānijā, Ziemeļmaķedonijā, Kosovā un Bosnijā un Hercegovinā.

Līdz 2019. gada 31. martam uzņēmuma 300 profesionāļu komanda, ieskaitot vadību un IT nodaļu, apkalpoja 150 000 aktīvo klientu un strādāja ar 430 000 klientu bāzi.

IuteCredit aizdevumu produkti ietver nenodrošinātus patēriņa kredītus ar 1 līdz 36 mēnešus ilgu atmaksas termiņu un ar auto nodrošinātus kredītus ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem.

IuteCredit misija ir izveidot īpašu pieredzi personīgo finanšu jomā, pārsniedzot klientu gaidas.

 

Dalies: