IuteCredit grupa ir segusi visus IuteCredit Kosovas aktīvos aizdevumus, kas pienākas Mintos investoriem

Līdz piektdienai, 12. jūnijam vairāk nekā 32 000 Mintos investoru pilnā apjomā saņēmuši maksājumus par savām aktīvajām investīcijām IuteCredit Kosovas kredītportfelī.

2019. gada 6. decembrī IuteCredit Kosovas mikrofinansēšanas licence tika negaidīti anulēta, un IuteCredit Kosova pārstāja izsniegt jaunus aizdevumus. Tolaik uzņēmumam bija vairāk nekā 12 miljonu eiro kredītportfelis, un tas bija parādā Mintos investoriem 3,5 miljonus eiro (ieskaitot procentus).

IuteCredit vadītāja Tarmo Sild komentārs

“Sešu mēnešu laikā, sākot no 2020. gada 12. jūnija, Mintos investori ir pilnībā atguvuši gan ieguldīto pamatsummu, gan procentu atdevi no saviem Kosovas aizdevumiem. Tas viss tika panākts ar IuteCredit Group finansējumu, kas ir pierādījums tās stabilajam finansiālajam stāvoklim un ievērojamām naudas līdzekļu rezervēm, kuras vēl vairāk tika nostiprinātas, jo klienti visās IuteCredit valstīs atmaksāja aizdevumus labāk nekā paredzēts.

Saskaņā ar mūsu informāciju IuteCredit Kosovas valsts ieceltais likvidators ir saņēmis no aizdevuma klientiem jau vairāk nekā 4 miljonus eiro. Diemžēl likvidators nav veicis atmaksas ne Mintos, ne IuteCredit. Likvidators un Kosovas valsts nav atbildējusi uz IuteCredit izmeklēšanu vai Igaunijas valdības iestādēm. Iutecredit grupa turpinās apstrīdēt Kosovas Republiku par tās nelikumīgajām darbībām un meklēs piemērotus tiesiskās aizsardzības līdzekļus starptautiskajā šķīrējtiesā. Labā ziņa ir tāda, ka Mintos investori IuteCredit Kosovā var kļūt par skatītājiem un būt relaksētā pozīcijā par savu naudu. Labāk stāvēt pie skaidras naudas, nekā procesā esošiem maksājumiem.” Oriģinālais komentārs

Par IuteCredit

IuteCredit, kas dibināts 2008. gadā, ir vadošais Eiropas personīgā finansējuma uzņēmums. Grupa specializējas patēriņa kredītu jomā, izmantojot savus 100% meitasuzņēmumus, kas izmanto pašu kapitālu un aizdevumu kapitālu. IuteCredit pašlaik apkalpo klientus Moldovā, Albānijā, Ziemeļmaikā un Bulgārijā, kā arī Bosnijā un Hercegovinā.

Iutecredit aizdevumu produkti ir nenodrošināti patēriņa kredīti ar termiņu no 1 mēneša līdz 36 mēnešiem un ar automašīnu nodrošinātiem aizdevumi ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem.

IuteCredit misija ir radīt lielisku pieredzi personīgajā finansēšanā, pārsniedzot klientu gaidas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner