Iutecredit iemaksā 10 miljonus eiro esošajām nodrošinātajām korporatīvajām obligācijām

IuteCredit Europe (“ICE”) veiksmīgi izvietoja vecāko nodrošināto korporatīvo obligāciju 2019/2023 (XS2033386603) sākotnējo emisiju 10 miljonu eiro apmērā, ieskaitot uzkrātos procentus. Paredzams, ka norēķini notiks 2020. gada 3. decembrī. Obligācijas tiks iekļautas Frankfurtes fondu biržas regulētajā tirgū (Vispārīgais standarts) neilgi pēc norēķiniem, ja prospektu apstiprina Comission de Surveillance du Secteur Financier (CSSF), Luksemburgā.

Pabeidzot kopējo emisiju, IuteCredit 2019/2023 (XS2033386603) 13% korporatīvo obligāciju kopējā apgrozība būs 50 miljoni eiro.
KNG Securities LLP (Lielbritānija) darbojās kā vadošais menedžeris ar GOTTEX Brokers SA (Šveice) un Signet Bank AS (Latvija) darbojas kā līdzvadītāji. Adamant Capital Partners AD (Bulgārija) un Bankhaus Scheich Wertpapierspezialist AG (Vācija) piedalījās kā pārdošanas aģenti. Aalto Capital (Vācija) bija grupas finanšu konsultants un globālais koordinators.

IuteCredit izpilddirektors Tarmo Sild komentēja: “Es pārliecinoši uzskatu, ka 2020. gads ir parādījis, ka IuteCredit pat krīzes apstākļos virza saprāts, nevis bailes vai nepareizi uzskati. Obligāciju emisija veicina IuteCredit spēju augt un pildīt savu misiju, radot nebijušu pieredzi mūsu klientiem. Faktiski emisija ir vienīgā investoru uzticības pārbaude mūsu biznesa rādītājiem un līdz ar to arī mūsu komandai, procesiem un tehnoloģijām. Mums ir pārliecība par mūsu portfeļa kvalitāti, jo obligācijas tiek apkalpotas ar mūsu klientu naudas plūsmām. Mēs šo principu ievērojam un realizējam jau 13 gadus. Pašreizējā vidē mēs to uzskatām par īpašu panākumu un esam pateicīgi, ka esam piesaistījuši līdzekļus no esošajiem un jaunajiem investoriem ar virtuālu prezentāciju, lielākoties bez nepieciešamības rīkot klātienes tikšanās. ”

Par IuteCredit

IuteCredit – dibināta 2008. gadā – ir viena no vadošajām Eiropas personīgo finanšu kompānijām. Grupa specializējas uz patēriņa kredītiem, izmantojot 100% meitasuzņēmumus, pašu kapitālu un aizdevuma kapitālu. IuteCredit apkalpo klientus Moldovā, Albānijā, Ziemeļmaķedonijā, Bulgārijā, kā arī Bosnijā un Hercegovinā.
IuteCredit aizdevumu produkti ir nenodrošināti patēriņa kredīti ar termiņu no 1 mēneša līdz 36 mēnešiem un aizdevumi ar automašīnas ķīlu ar termiņu līdz 60 mēnešiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner