IuteCredit opět roste na platformě Mintos. Bude zveřejňovat auto půjčky z Moldavska!

IuteCredit, poskytovatel půjček, který je součástí Mintos rodiny od června 2017, opět zvyšuje svoji přítomnost na tržišti. Tentokrát přidává nové investiční příležitosti z Moldavska – Auto půjčky!

Možná si pamatujete, že v květnu loňského roku společnost IuteCredit Moldova začala zveřejňovat osobní půjčky z Moldavska, tak dnes Vám také nabízí k investování auto půjčky z Moldavska.

Nově umisťované auto půjčky na tržiště jsou doplněním již dostupných investičních příležitostech od společnosti IuteCredit z Albánie, Moldavska, Kosova a Makedonie. Od svého startu na tržišti se již investovalo přes 25 milionů EUR do půjček od IuteCredit.

IuteCredit má vedoucí pozici v Moldavsku

Skupina IuteCredit zahájila svou činnost v Moldavsku v roce 2008 a momentálně je jedním z lídrů na trhu alternativního financování v zemi s netto úvěrovým portfoliem 29 milionů EUR ke konci ledna 2019.

Společnost během roku 2018 poskytla půjčky v Moldavsku za více než 40 milionů EUR. Typický věk uživatele půjčk od společnosti IuteCredit je mezi 18 – 68 lety.

Průměrná auto půjčka z Moldavska od společnosti IuteCredit Moldova je ve výši 4 000 EUR s dobou splácení minimálně od 30 dní až po 60 měsíců. Můžete očekávat čistý roční výnos až 11 %.

Z důvodů sjednocení zájmů investorů se zájmy společnosti, si IuteCredit ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště na své rozvaze. Všechny auto půjčky z Moldavska od společnosti IuteCredit budou s garancí zpětného odkoupení a s garancí odkoupení půjček v prodlení skupinou IuteCredit.

Investování do auto půjček z Moldavska

Pro získání expozice vůči půjčkám od společnosti IuteCredit Moldova budou investoři moci investovat do půjček od společnosti Mintos Finance poskytnutých společnosti IuteCredit Moldova, kde jsou splátky závislé na platbách uživatele půjčky. Každá půjčka poskytnutá společností Mintos Finance společnosti IuteCredit Moldova bude závislá na příslušné půjčce vydané společností IuteCredit Moldova konečnému uživateli půjčky. Mintos Finance je společnost ze skupiny Mintos. Podrobný popis nové struktury je k dispozici v dohodě o půjčce společnosti Mintos Finance a ve smlouvě o postoupení.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost diverzifikovat Vaše investiční portfolio auto půjčkami vydanými v Moldavsku společností IuteCredit. Pokud je Váš oblíbený způsob investování pomocí našeho nástroje Auto Invest a chcete využít tuto vzrušující novou investiční příležitost, tak je potřeba patřičným způsobem aktualizovat nastavení nástroje Auto Invest.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner