IuteCredit tiks iekļauts Frankfurtes fondu biržas vispārīgajā standartā

Pēc iekļaušanas regulētajā tirgū IuteCredit Europe ir pirmais uzņēmums no Igaunijas, kas iekļauts Frankfurtes fondu biržas vispārīgajā standartā.

IuteCredit atzinīgi vērtē pārredzamības prasības, kas izriet no tā iekļaušanas Vispārīgajā standartā, lai ar savu biznesa modeli iepazīstinātu plašāku investoru loku. Paaugstināšana regulētajā tirgū iezīmē sākumpunktu turpmākai uzņēmējdarbības paplašināšanai un papildu kapitāla piesaistei.

Tarmo Sild, IuteCredit grupas vadītājs: “IuteCredit jau ir pārsniedzis atklātā tirgus informācijas atklāšanas prasības pirms tā iekļaušanas regulētajā tirgū. Mūsu ziemeļnieciskā daba diktē vēlmi būt pēc iespējas atbildīgākiem mūsu investoru acīs. To darot, mums ir izdevies pārliecināt investorus par mūsu biznesa modeļa ilgtspēju pat grūtos laikos, ko izraisīja COVID-19 pandēmija. Tagad, kad mēs esam izpildījuši formālos priekšnosacījumus, lai uzrunātu vēl lielāku starptautisko investoru loku, pateicoties iekļaušanai regulētajā tirgū, mēs ceram uz gaidāmajām sarunām par kapitāla piesaisti, lai finansētu turpmāku mūsu uzņēmējdarbības paplašināšanu”.

Oriģinālais paziņojums IuteCredit mājaslapā

Par IuteCredit

2008. gadā dibinātais IuteCredit ir Eiropā vadošs personīgo finanšu uzņēmums. Grupa specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā caur tā 100% meitasuzņēmumiem, izmantojot pašu kapitālu un aizdevumu kapitālu. Šobrīd IuteCredit apkalpo klientus Moldovā, Albānijā, Ziemeļmaķedonijā un Bulgārijā, kā arī Bosnijā un Hercegovinā. IuteCredit aizdevumu produkti ir nenodrošināti patēriņa aizdevumi ar termiņu no 1 līdz 36 mēnešiem un ar automašīnu nodrošināti aizdevumi ar termiņu līdz 60 mēnešiem. IuteCredit misija ir radīt izcilu pieredzi personīgo finanšu jomā, pārsniedzot klientu gaidas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner