Izmaiņas ExpressCredit Zambia aizdevumu struktūrā

No 2019. gada 23. augusta Mintos aizdevumu tirgū būs jauna struktūra investīcijām Zambijā izsniegtos ExpressCredit aizdevumos. Izmaiņas tiek ieviestas vietējās likumdošanas prasību dēļ.

Lai iegūtu pieeju Zambijā izsniegtiem ExpressCredit aizdevumiem, investori varēs investēt prasījumos, kas izriet no YesCash Zambia Ltd (ExpressCredit grupas uzņēmums) izsniegtajiem aizdevumiem Zambijā, kuri tālāk tiek pārdoti ExpressCredit Holding AS (ExpressCredit grupas uzņēmums).

Vai tas ietekmēs Mintos investorus?

Investoriem, kuriem ir neatmaksātas investīcijas ExpressCredit Zambia aizdevumos, pašreizējie līgumi paliks spēkā esoši un saistoši.

Ņemot vērā, ka prasījumu atmaksas avots paliek nemainīgs un ir atkarīgs no YesCash Zambia Ltd aizņēmēju maksājumiem, pašreizējās Auto Invest funkcijas investīcijām ExpressCredit Holding AS prasījumos paliks spēkā arī aizdevumiem, kas Mintos aizdevumu tirgū tiks izvietoti ar jauno struktūru. Ja investīciju struktūras izmaiņas ietekmē Tavus investēšanas nosacījumus, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner