Izmaiņas Lendo līdzdalībā aizdevumos

Vēlamies Tevi informēt, ka aizdevumu izsniedzējs Lendo, kas Mintos platformā piedāvā Gruzijā izsniegtus īstermiņa nenodrošinātos aizdevumus, no 2017. gada 19. janvāra samazinās savu līdzdalību aizdevumos no 15% uz 10%.

2016. gadā nodibinātais Lendo ir piedzīvojis strauju izaugsmi, un 2016. gada septembrī kredītu portfeļa apmērs sasniedza vairāk nekā 10 miljonus eiro. Gada laikā Lendo ir ievērojami paplašinājies, un šobrīd tas izsniedz aizdevumus 40 filiālēs Gruzijas lielākajās pilsētās: Tbilisi, Baltumi, Gori un Rustavi. Visi aizdevumi tiek izsniegti, tiekoties ar klientu klātienē kādā no filiālēm. Uzņēmumā strādā jau 220 darbinieki, kurus vada menedžmenta komanda ar vairāk nekā 10 gadu vadības pieredzi kreditēšanā. Kopš 2016. gada septembra Lendo katru mēnesi ir strādājis ar peļņu.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Minto samazina Lendo līdzdalību aizdevumos no 15% uz 10%. Šīs izmaiņas stāsies spēkā 2017. gada 19. janvārī, un tās attieksies tikai uz jaunajiem platformā izvietotajiem kredītiem.

Kas ir līdzdalība aizdevumā? Līdzdalība aizdevumā norāda, cik daudz no saviem līdzekļiem aizdevumu izsniedzējs patur katrā no aizdevumiem. Līdzdalība aizdevumā nodrošina aizdevuma izsniedzēju un investoru interešu ciešāku sasaisti.

Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, lai investētu Lendo aizdevumos, un vēlies pārtraukt investīcijas saistībā ar izmaiņām līdzdalībā aizdevumos, lūdzu, pārtrauc vai attiecīgi izmaini atbilstošos Auto Invest iestatījumus.

Lendo aizdevumi investoru vidū ir bijuši ļoti populāri. Investoru vidējā gada neto peļņa no Mintos platformā veiktajām investīcijām Lendo aizdevumos ir bijusi 12.7%; līdz šim, izmantojot platformu, ir tikuši finansēti Lendo aizdevumi 23.8 miljonu eiro apmērā.

Jebkādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinies ar mūsu investoru atbalsta komandu. Mēs ar prieku Tev palīdzēsim!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner