Izmaiņas patēriņa kredītu klasifikācijā

Mēs esam ieviesuši nozares standartiem atbilstošas izmaiņas patēriņa kredītu klasifikācijā.

Iepriekš mēs visus nenodrošinātos kredītus kategorizējām kā patēriņa kredītus. Taču tagad, lai šajā plašajā kategorijā labāk izšķirtu divas dažādas aizņēmēju grupas, mēs esam ieviesuši jaunu klasifikāciju:

Īstermiņa kredīti ir patērētājiem izsniegti nenodrošināti kredīti ar termiņu līdz 31 dienai, un parasti to atmaksa tiek veikta vienā maksājumā. Nebanku sektorā šie aizdevumi ir pazīstami arī kā “ātrie kredīti”, “viena maksājuma kredīti” vai “mikrokredīti”.

Patēriņa kredīti ir patērētājiem izsniegti nenodrošināti kredīti ar termiņu, kas ir ilgāks par 31 dienu (parasti sākot ar trīs mēnešiem), un atmaksu vairākos maksājumos.

Nebanku kreditēšanas nozarē īstermiņa kredītu un patēriņa kredītu mērķauditorijas vairumā gadījumu ir dažādas. Katrs no produktiem apmierina diezgan atšķirīgu aizņēmēju segmentu prasības pat tad, ja abus kredītu veidus piedāvā viens aizdevumu izsniedzējs. Tas mūs ir mudinājis uzlabot patēriņa kredītu klasifikācijas sistēmu.

Ja sava investīciju portfeļa izveidē Tu izmanto Auto Invest*, neuztraucies – mēs to jau esam pielāgojuši jaunajai klasifikācijas sistēmai, līdz ar to Auto Invest turpinās investēt atbilstoši Taviem noteiktajiem kritērijiem.

Vai Tev ir kādi jautājumi par mūsu jauno patēriņa kredītu klasifikāciju? Uzdod tos mums!

*Auto Invest ir rīks, kas Tev ļauj ērti realizēt saviem izvēlētajiem kritērijiem atbilstošu investīciju stratēģiju. Tas automātiski pārskata un analizē jaunus aizdevumu sarakstus, tiklīdz tie ir pieejami Mintos platformā. Savam Auto Invest portfelim Tu vari piekļūt jebkurā laikā. Seko sava portfeļa darbībai, lai pārliecinātos, ka tas darbojas saskaņā ar Taviem investīciju mērķiem!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner