Izmanto līdz 1% naudas atmaksu ar DanaRupiah parādzīmēm

Indonēzijas īstermiņa aizdevumu izsniedzējs DanaRupiah ierobežotu laika periodu Mintos investoriem piedāvā naudas atmaksu!

Par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 21 diena vai vairāk tu vari saņemt naudas atmaksu:

  • 0,5% par investīcijām parādzīmēs 50 € līdz 100 € (kumulatīvi) apmērā
  • 1% par investīcijām parādzīmēs 100,01 € vai vairāk (kumulatīvi) apmērā

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 24. oktobra līdz 6. novembrim.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 eiro (kumulatīvi) DanaRupiah parādzīmēs.

24. oktobrī Mintos platformā ir pieejamas atbilstošas parādzīmes vairāk nekā 1,5milj. € vērtībā ar procentu likmi 15-16%.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam desmit darba dienu laikā pēc naudas atmaksas kampaņas noslēgšanās. Skatīt visus noteikumus

DanaRupiah parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas eiro valūtā. Sākotnējā valūta, kurā izsniegti pamatā esošie aizdevumi, ir Indonēzijas rūpija (IDR). Uzņēmums izmanto pilnu valūtas riska ierobežošanu.

 Naudas atmaksas kampaņas uzsākšanas brīdī 75,6% no Mintos platformā izvietotajiem DanaRupiah aizdevumiem (izmantojot parādzīmes un prasības) ir atbilstoši grafikam. Uzņēmumam nav maksājumu, kas būtu procesā esoši ilgāk par parasto astoņu dienu norēķinu periodu. Izmaiņas procesā esošo maksājumu statusā skati sadaļā Aizdevumu statistika.

Par DanaRupiah

Weshare grupas dibinātais DanaRupiah, kura galvenais birojs atrodas Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā, ir viens no pirmajiem spēlētājiem tirgū, kas Indonēzijā veicina finansiālo iekļaušanu.

DanaRupiah piedāvā ātrus un drošus finanšu risinājumus klientiem Indonēzijā, pateicoties ievērojamām investīcijām modernās tehnoloģijās un risku modelēšanā. DanRupiah darbību katru mēnesi uzrauga nozares regulators – Indonēzijas finanšu pakalpojumu pārvalde (OJK). Uzņēmums ir arī nozares asociācijas AFPI biedrs.

DanaRupiah galvenā konkurences priekšrocība ir to klientu finansēšana, kuriem Indonēzijā ir nepietiekama piekļuve banku pakalpojumiem, un spēja ātri veikt riska parakstīšanu, aizņēmēja novērtēšanu un pamatā esošā nodrošinājuma (šajā gadījumā transportlīdzekļa) novērtēšanu.

Uzņēmums saviem klientiem sniedz īstermiņa aizdevumus un nomaksas aizdevumus, izmantojot mobilo lietotni. Īstermiņa aizdevumi ir robežās no 90 000 IDR līdz 11 500 000 IDR ar termiņu līdz 90 dienām, un gada procentu likme (GPL) ir no 24 % līdz 146 %. Nomaksas aizdevumi ir robežās no 900 000 IDR līdz 27 000 000 IDR ar termiņu līdz 180 dienām, un GPL ir no 24 % līdz 210 %.

Aizdevumi tiek izsniegti Indonēzijas rūpijās (IDR) un ar pakalpojuma sniedzēja starpniecību tiek pārskaitīti uz klienta bankas kontu. Klientiem netiek piedāvāta iespēja pagarināt atmaksas termiņu.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner