Izmanto līdz 2% naudas atmaksu ar Credifiel parādzīmēm

Credifiel, viens no lielākajiem Meksikas algu kreditēšanas uzņēmumiem, kas specializējas aizdevumu izsniegšanā valsts sektorā strādājošajiem, kuriem aizdevuma atmaksa tiek ieturēta tieši no algas, ir uzsācis naudas atmaksas piedāvājumu!

Ierobežotu laika periodu tu vari saņemt naudas atmaksu par investīcijām Credifiel parādzīmēs:

  • 0,5% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 14 mēnešiem un 0 dienām līdz 20 mēnešiem un 0 dienām
  • 1% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 20 mēnešiem un 1 dienas līdz 30 mēnešiem un 0 dienām
  • 2% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 30 mēneši un 1 diena vai ilgāku

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 28. novembra līdz 11. decembrim.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 100 eiro (kumulatīvi) atbilstošās Credifiel parādzīmēs.

28. novembrī Mintos platformā ir pieejami atbilstoši aizdevumi gandrīz 1,4 miljonu eiro vērtībā ar procentu likmi 10-11%.

Termiņš

Procentu likme

Pieejams investīcijām

14 mēneši 0 dienas līdz 20 mēneši 0 dienas

10%

51 234 €

11%

74 089 €

20 mēneši 1 diena līdz 30 mēneši 0 dienas

10%

77 667 €

11%

103 684 €

30 mēneši 1 diena un vairāk

10%

386 061 €

11%

703 708 €

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas. Apskati visus noteikumus

Credifiel aizdevumi Mintos platformā ir izvietoti eiro valūtā. Sākotnējā valūta, kurā izsniegti aizdevumi, ir Meksikas peso.

Naudas atmaksas kampaņas uzsākšanas brīdī 62,8% no Mintos platformā izvietotajiem Credifiel aizdevumiem (izmantojot parādzīmes un prasības) ir atbilstoši grafikam. Uzņēmumam nav maksājumu, kas būtu procesā esoši ilgāk par parasto astoņu dienu norēķinu periodu. Izmaiņas procesā esošo maksājumu statusā skati sadaļā Aizdevumu statistika.

Par Credifiel

Credifiel tika nodibināts 2005. gadā kā viens no pionieriem algu kreditēšanas jomā, un kopš tā laika ir kļuvis par Top 5 algas kredītu izsniedzēju Meksikā, paplašinot savu darbību mazākās pilsētās, kur bankām nav filiāļu un cilvēkiem nav pieejami kredīti, lai gan viņi atbilst kredītņēmēja profilam.

Credifiel klienti ir valdības aģentūru un federālo štatu darbinieki. Valsts sektorā parasti ir ļoti zema darbinieku mainība, tādējādi garantējot augstāku aizdevumu atmaksas līmeni. Kā neatņemams nodrošinājums ir arī tas, ka aizdevuma atmaksa tiek ieturēta tieši no darbinieku algas. Lai pārliecinātos par savu klientu kredītspēju, Credifiel ir drošības analīzes ekspertu komanda, kas ietver ne tikai regulāras finanšu pārbaudes un KYC, bet arī tādas detaļas kā parakstu analīze, lai izvairītos no iespējamiem identitātes viltojumiem.

Credifiel investīciju iespēju nodrošinājumu veido tieša aizdevuma cesija, ko papildina ķīlas pār Mintos platformā izvietotajiem aizdevumiem, kas izveidotas, lai nodrošinātu investoru prasījumus. Naudas plūsmas nodrošina arī trešās puses trasta pakalpojumu sniedzējs, un Mintos ir pirmais saņēmējs no atmaksas, kas izriet no konkrētiem aizdevuma līgumiem.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner