Izmantojot Mintos, investēti 300 miljoni eiro

Laiks svinēt! Mintos ir sasniedzis jaunu atskaites punktu – izmantojot Mintos aizdevumu tirgu, ir investēti 300 miljoni eiro. 2017. gadā vien ir tikuši investēti vairāk nekā 200 miljoni eiro, padarot Mintos par tirgus līderi kontinentālajā Eiropā ar 40% tirgus daļu saskaņā ar AltFi Data apkopoto informāciju.

Citiem vārdiem, katru dienu, izmantojot Mintos, aizdevumos tiek investēts aptuveni viens miljons eiro. Salīdzinājumam, tas ir trīs reizes vairāk nekā gadu iepriekš. Mintos piedzīvo strauju izaugsmi, kas redzama abās tirgus pusēs.

Invstoru pusē katru mēnesi Mintos pievienojas aptuveni divi tūkstoši jaunu investoru. 2017. gada augusta beigās Mintos aizdevumu tirgū bija vairāk nekā 32 tūkstoši investoru no 64 valstīm. Mūs patiesi priecē, ka tik daudz cilvēku izmanto priekšrocības, ko sniedz investēšana caur Mintos.

Aizdevumu tirgus piedāvājuma pusi veido 27 aizdevumu izsniedzēji no 14 valstīm. Tas Mintos padara par pasaulē lielāko šāda veida aizdevumu tirgu. Pavisam nesen tirgum pievienojās pirmais aizdevumu izsniedzējs no Āfrikas, kas ir jau trešais kontinents, kurā izsniegtos aizdevumus piedāvā Mintos. Mēs mērķtiecīgi strādājam, lai paplašinātu ģeogrāfisko pārklājumu, jo zinām, ka mūsu investori novērtē diversifikācijas iespējas, ko piedāvā Mintos.

Šie skaitļi mums nozīmē ļoti daudz. Mūsu galvenais mērķis ir izveidot globālu aizdevumu tirgu, kurā privātie investori gūst pieeju jaunai aktīvu grupai. Mēs uzskatām, ka investēšanai ir jābūt bez robežām, un esam gandarīti par katru soli, kas mūs ved tuvāk šīs vīzijas īstenošanai.

Paldies, ka esi izvēlējies Mintos aizdevumu tirgu!

Mintos_infograph_large

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner