Jau piekto reizi: Mintos iegūst AltFi “People Choice Award” balvu

Cienījamie Mintos investori un draugi, mēs ar lepnumu ziņojam, ka mūsu aizdevumu tirgus ir AltFi “People’s Choice Award” balvas ieguvējs arī 2020. gadā! Šis ir piektais gads pēc kārtas, kad mēs iegūstam šo atzinību, un tas viss notiek ar Mintos investoru kopienas palīdzību. Tādā gadā kā 2020., šī balva mums nozīmē vairāk nekā jebkad agrāk.

Šogad balsošanā par “People’s Choice Award” piedalījās gandrīz 4000 balsotāju, no kuriem lielākā daļa balsoja par Mintos, palīdzot mums sasniegt rekordu, jo šo balvu ieguvām jau piekto gadu pēc kārtas (2016, 2017, 2018, 2019, 2020).

Katrs Mintos komandas biedrs vēlas pateikties, ka vēlreiz mūs atbalstījāt, ka esat kopā ar mums šajā gadā un padarījāt Mintos aizdevumu tirgu par galveno investoru izvēli.

“AltFi Awards 2020” kopumā bija nominēti 82 uzņēmumi no alternatīvās finanšu un fintech nozarēm. Jau 7 gadus AltFi apvalvojumi ir bijuši kā panākumu barometrs starp vadošajiem alternatīvo finanšu un fintech uzņēmumiem Eiropā. Pagājušajā gadā Mintos bija vienīgais uzņēmums, kurš tika apbalvots divkārt: kopā ar “People’s Choice Award” ieguvām arī titulu “Gada alternatīvā platforma 2019”.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner